ΠΩΛΗΘΗΚΕ Πωλούνται διάφορα φετινά καναρινάκια

Kostaskar

PB Member
Εγγραφή
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
526
Λόγω της προβλεπόμενης μετακόμισής μου τους επόμενους μήνες, θα δοθούν πρόωρα όλα τα καναρινάκια της φετινής χρονιάς και έπειτα οι γεννήτορες καθώς η φιλοξενία όλων αυτών των πτηνών θα είναι αδύνατη στο νέο μου σπίτι. Σε πρώτη φάση υπάρχουν διαθέσιμα τα παρακάτω πουλάκια αγνώστου μέχρι στιγμής φύλου:
Φαίο κόκκινου μωσαϊκού 25€, καφέ φορείς φαίο κόκκινου μωσαϊκού 20€ και καφέ κόκκινου μωσαϊκού 20€

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1918895672.jpeg
IMG_20200503_164448.jpg

Κοινά λευκά σκουφάτα από μητέρα Timbrado 20€

IMG_20200509_205901.jpg

Αχάτες οπάλ κόκκινου μωσαϊκού 20€

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1923523015.jpeg

Όποιος πιθανώς ενδιαφέρεται μπορεί να τα παραλάβει ΜΌΝΟ από Αθήνα και Πάτρα.
 
Καλησπέρα έχετε κάποιο αρσενικό timbrado διαθέσιμο;
Καλησπέρα σας! Όχι δεν έχω δυστυχώς κάποιο Timbrado. Τα πουλάκια που έχω είναι κατά το ήμισυ τιμπράντο λόγω της μητέρας τιμπράντο και του κίτρινου κοινού πατέρα, οπότε δεν μπορούν να δοθούν ως τιμπράντο.
 
@Kostaskar σε ποια περιοχή είστε; Ενδιαφέρομαι για κάποια πουλάκια και άμα είναι εύκολη η συναλλαγή θα ήθελα να πάρω κάνα δυο. Edit: Λάθος μου! Δεν είχε φόρτωση όλο το μύνημα και δεν είδα την περιοχή. Μπορεί να κατέβω Αθήνα γύρω στις 20 Ιουλίου οπότε θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω τότε μαζί σας άμα αποφασίσω να προβώ σε αγορά ώστε να γίνει κάποια συνενόηση.
 
@st439 καλησπέρα σας και ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον, αλλά δυστυχώς τα πουλάκια έχουν βρει νέους ιδιοκτήτες.
[automerge]1592421742[/automerge]
ΕΝΗΜΈΡΩΣΗ ΘΕΜΑΤΟΣ
Τα πουλάκια δόθηκαν. Ευχαριστώ πολύ όλους όσους δείξατε ενδιαφέρον για τα πουλάκια!
 
Back
Top