Πώληση Πωλούνται ζευγάρια harz με όλα τα μικρά τους

Κατάσταση
Κλειστό.

yannisleros

Banned
Εγγραφή
27 Φεβ 2007
Μηνύματα
100
Πωλουνται ζευγαρια harz με ολα τα μικρα τους και καποιες καναρες λιποχρωμικο κοκκινο μωσαικο.
Οποιος ενδιαφερετε απο Αθήνα η Θεσσαλονίκη να μου πει μεχρι παρασκευη απογευμα
 
γιατι ρε γιαννη μετα την παρασκευη το απογευμα δεν θα τα πουλας αλλο η οποιος προλαβε προλαβε μετα δεν εχει αλλα;
περιμενω διευκρινηση για να ξερω ποτε θα σταματησω να δεχομαι προσφορες.
 
πρωτον φιλε δημητρη παρασκευη απογευμα ανεβαινω Αθήνα και θα φερω ετσι κι αλλιως πουλια μαζι μου, 4 που θα κανω δωρο σε φιλους στην Αθήνα και αλλα 2 που θα δωσω σε ενα φιλο στη Θεσσαλονίκη.

δευτερον φιλε γιωργο θεωρο την παρατηρηση σου προσβλητικη και μαλιστα για εναν ανθρωπο που δεν γνωριζεις.
ουτε ξεπουλαω ουτε μαγαζατορας ειμαι

αν με γνωρισεις και θεωρησεις οτι ειμαι λαμογιο και εμπορος τοτε μπορεις να γραφεις οτι θελεις για μενα μεχρι τοτε δεν επιτρεπω σε κανεναν αγνωστο να με προσβαλει
 
Deleted by PetBirds

Γενικοί κανόνες για τα μηνύματα είπε:
Απαγορεύετε να βρίζουμε ή να χρησιμοποιούμε λέξεις και φράσεις που προσβάλουν τα άλλα μέλη. Απαγορεύεται επίσης η δημόσια προσωπική αντιπαράθεση μεταξύ των μελών για λόγους που αφορούν τα ίδια. Το PetBirds δεν πρόκειται να γίνει μέσον έκφρασης εμπαθών ή άλλου είδους επιθέσεων για κανέναν.
 
Παιδιά παρακαλώ θερμά να σταματήσει η αντιπαράθεση και οι προσωπικοί χαρακτηρισμοί.

Ο Γιάννης τεχνικά τουλάχιστον δεν έχει υποπέσει σε κάποιο σφάλμα από τη στιγμή που υπάρχουν οι κατηγορίες αυτές στο φόρουμ. Το σφάλμα είναι δικό μου που από συνεχή αμέλεια δεν έχω κάνει σαφή το λόγο ύπαρξης και τις προϋποθέσεις για τη χρήση των κατηγόριων αυτών.

Το PetBirds είναι κάθετα αντίθετο με τις αγοραπωλησίες πουλιών από άτομα που δεν έχουν το νόμιμο δικαίωμα να κάνουν κάτι τέτοιο και θα μπορούσαμε ευχαρίστως να κάνουμε μια ξεχωριστή συζήτηση για το θέμα. Επειδή όμως ο μέχρι τώρα τρόπος λειτουργίας των κατηγοριών αυτών δημιουργεί οξύμωρο θέμα, θα υπάρξει πολύ σύντομα ανακοίνωση για την αναπροσαρμογή τους.

Ζητώ συγνώμη για την αναστάτωση και παρακαλώ να αντιπαρατίθεστε με το post και όχι με τον poster.
 
Deleted by PetBirds

Γενικοί κανόνες για τα μηνύματα είπε:
Απαγορεύετε να βρίζουμε ή να χρησιμοποιούμε λέξεις και φράσεις που προσβάλουν τα άλλα μέλη. Απαγορεύεται επίσης η δημόσια προσωπική αντιπαράθεση μεταξύ των μελών για λόγους που αφορούν τα ίδια. Το PetBirds δεν πρόκειται να γίνει μέσον έκφρασης εμπαθών ή άλλου είδους επιθέσεων για κανέναν.
 
Μάλλον δεν έγινα αρκετά σαφής.

Οποιοδήποτε μήνυμα δημοσιευθεί με στόχο την προσωπική αντιπαράθεση μελών θα διαγράφεται αμέσως.

Υπάρχουν φόρουμ που η αγαπημένη τους κατηγορία είναι οι τσακωμοί. Παρακαλώ να πάτε εκεί.
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top