Πώληση Πωλούνται κοινά καναρινάκια 2016

billdere

PB Member
Εγγραφή
6 Απρ 2014
Μηνύματα
1.623
Πόλη
Άγιοι Ανάργυροι
Καλημέρα παιδιά!

Λόγω αλλαγής της ''εκτροφής'' σε ράτσα θα διαθέσω τα καναρινάκια μου..

Θα δώσω όλα τα μικρά που έβγαλα (4), ένα αρσενικό κίτρινο κάναρο του 2015 και αν ενδιαφέρεται κάποιος ίσως δώσω και το ζευγάρι που γέννησε τα μικρά.

Λοιπόν.. Να σας ενημερώσω λίγο σχετικά με την διατροφή των καναρινιών μου:

Η βασική τους τροφή είναι αυτή.

Η αυγοτροφή που τους δίνω είναι αυτή: https://petbirds.gr/product/orlux-gold-patee-canaries-versele-laga/

Τα πουλιά είναι πάντα περιποιημένα, καθαρά όπως πρέπει να είναι και είναι μεγαλωμένα από άριστους γονείς.

Οι τιμή που θα δοθούν τα καναρίνια είναι η εξής: 10 ευρώ τα μικρά καναρινάκια, 20 ευρώ ο αρσενικός κάναρος του 15

κάναρος του 15'

1rsz_20160710_112631.jpg

Καναρινάκια 16'

2rsz_20160710_112553.jpg 3rsz_20160710_112559.jpg
 
Οι τιμή που θα δοθούν τα καναρίνια είναι η εξής: !0 ευρώ τα μικρά καναρινάκια, 20 ευρώ ο αρσενικός κάναρος του 15
Εγώ πάλι νομίζω ότι έχει γίνει ένα λάθος εδώ στην τιμή. Μηδέν ευρώ.
 
Εγώ πάλι νομίζω ότι έχει γίνει ένα λάθος εδώ στην τιμή. Μηδέν ευρώ.
Δίκιο έχεις, μάλλον εννοεί 10
γιατί γράφει "!0" και το 1 + shift = !
 
Βασίλη μου. Γιατί ο καναρος έχει σπασμένα/φαγωμένα φτερά;
 
Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία στο ποστ...όποτε τα πουλιά είναι 2 αρσενικά και 2 θηλυκά
τα αρσενικά είναι το πορτοκαλοκίτρινο με το μαύρο πίσω στο κεφάλι και το άλλο είναι το ασπρόμαυρο.. Το άλλο πορτοκάλι και το ασπρογκρί είναι καναρούλες
 
μετά τη δημοσίευση της αγγελίας δεν επιτρέπεται καμιά τροποποίηση-επεξεργασία του αρχικού ποστ.
Δεν αφορά μόνο στις πωλήσεις, γενικά μετά την πάροδο κάποιου χρόνου (νομίζω 24 ωρών), δεν γίνεται επεξεργασία των δημοσιεύσεών μας.
 
Έτσι φαίνονται στην φωτογραφία.. Είχε κάνει μπάνιο..
Φαίνεται πως έχει κάνει μπάνιο απ το σβέρκο του, αλλά τα φτερά φαίνονται ταλαιπωρημένα. Τσέκαρε τον πριν τον δώσεις όπως και να χει. :)
 
Back
Top