Πώληση Πωλούνται νεαρά ζεμπράκια δικής μου εκτροφής

gianniskid

PB New Member
Εγγραφή
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
369
Πόλη
Αθήνα
Καλησπερα,υπαρχουν διαθεσιμα 4 με 5 νεαρα ζεμπρακια δικης μου εκτροφης γεννημένα μεσα στο σπιτι κατω απο αριστες συνθηκες. Τρωνε τα παντα, αγαπανε το μπανιο και πολλα απο αυτα ειναι φορεις μεταλλαξης μπλακ τσικ. Θα δωθουν προς 10€ το ενα, σε ανθρωπους που θα τα αγαπησουν.
Γεννηθηκαν 5 Ιανουαριου 2015 και τα 4 ειναι αρσενικα και ενα θηλυκο
Περιοχη Αθηνα. Ευχαριστω.

image_1-008.webp image_2-009.webp image_3-010.webp
 
Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι για το κοριτσάκι σου! Έχω κρατήσει ένα από τα αγοράκια μου που γεννήθηκαν 31 Δεκεμβρίου και ήθελα να του βρω μία κοπελίτσα για να το ζευγαρώσω ίσως του χρόνου. Τα πουλάκια μου ζουν σε εσωτερικό χώρο το χειμώνα και προστατευμένα σε εξωτερικό χώρο (μπαλκόνι) το καλοκαίρι. Προσέχω τη διατροφή τους όσο μπορώ και τα έχω πεντακάθαρα. Να είσαι σίγουρος ότι θα περάσει καλά μαζί μου! Αν ενδιαφέρεσαι, στείλε μου προσωπικό μήνυμα να συνεννοηθούμε, ευχαριστώ!
 
Δεν έχω κάποιον εκεί. Θα μπορούσες να τα βάλεις σε ένα χαρτόκουτο και με το κτελ να έρθουν εδώ. Σε 6 ώρες θα τα έχω. Και εννοείται τα χρήματα στα στέλνω είτε με τον ίδιο τρόπο είτε μέσω τραπέζης. Αλλά θα σε βάλω σε διαδικασία να τρέχεις ως τον κηφισό... Και δε νομίζω να ψήνεσαι
 
Λοιπόν το θηλυκο δόθηκε στην Συλβια. Πραγματικά πολύ οργανωμενη με ειδικό κλουβακι. Είμαι σίγουρος οτι θα περασει καλα. Διαθεσιμα τα υπόλοιπα 4 πουλάκια. 6 ωρες ταξίδι για ενα πουλάκι 2 μηνων θα ηταν ταλεπορια αδικη. Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον
 
Παιδιά, κι εγώ είμαι ευχαριστημένη με τη μικρούλα του Γιάννη. Πολύ προσεγμένη, παιχνιδιάρα, υγιέστατη και φαίνεται από το μέγεθός της καλοταϊσμένη. (Αν τη δείτε μπροστά στο πρώτο μου αρσενικό που είχα αγοράσει από Pet Shop, είναι διπλή!) Σου έχουν μείνει ακόμα μικρά, Γιάννη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hecate
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top