Πώληση Πωλούνται προστατευτικές προσόψεις για κλουβιά

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης glafkos
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

glafkos

PB Member
Εγγραφή
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
347
Πόλη
Αθήνα
Δίνονται προστατευτικές προσόψεις για κλουβία
Είναι 60cm αλλα κόβονται πολύ εύκολα και σε μικρότερη διάσταση.
Συνολο 12 τεμ. 5€ το ένα

προστατευτικα.jpgπροστατευτικα 2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
@giannis709 εδω μπορεις να μου στειλεις στο προφιλ μου αλλα και εδω οτι θες μπορεις να με ρωτησεις
 
Υπάρχει για ζευγαροστρα κινεζική 60ρα αλλά να μην χρειάζεται να βγάζω όπως στην φωτογραφία τις 2 απο τις 6 ταιστρες που παίρνει η ζευγαροστρα???
Δίνονται προστατευτικές προσόψεις για κλουβία
Είναι 60cm αλλα κόβονται πολύ εύκολα και σε μικρότερη διάσταση.
Συνολο 12 τεμ. 5€ το ένα

View attachment 75088View attachment 75089
 
@glafkos καλημέρα,
σίγουρα είναι πολύ καλή περίπτωση για συγκράτηση των περισσευούμενων σπόρων και των φλουδιών, αλλά δεν είναι πολύ σκληρό το πλαστικό ώστε να έχει την δυνατότητα να κοπεί και να το φέρεις στη επιθυμητή διάσταση που χρειάζεσαι? Έχεις αυτήν την δυνατότητα, δηλαδή έχεις κάποια πατέντα?
 
@glafkos καλημέρα,
σίγουρα είναι πολύ καλή περίπτωση για συγκράτηση των περισσευούμενων σπόρων και των φλουδιών, αλλά δεν είναι πολύ σκληρό το πλαστικό ώστε να έχει την δυνατότητα να κοπεί και να το φέρεις στη επιθυμητή διάσταση που χρειάζεσαι? Έχεις αυτήν την δυνατότητα, δηλαδή έχεις κάποια πατέντα?
Καλησπέρα φίλε πρέπει να μου έχει μείνει μια η δύο αν τις βρω αύριο έλα παρτες δωρεάν και κοψτες . Λογικά με ένα μικρό πριονακι θα κοπούν. Θα σου απαντήσω αύριο εάν τις βρω
 
@glafkos καλή σου ημέρα.. αλήθεια σε ευχαριστώ φίλε μου, αλλά μην μπείς στον κόπο διότι είμαι Θεσσαλονίκη. Κοίτα είχα παραγγείλει 1 προστατευτικό για να δώ αν κάνει δουλειά. Δυστυχώς αντί για διάσταση 57cm μου έστειλαν 65cm, και το χειρότερο ακόμη ήταν ότι μου ήρθε σπασμένο. Εν πάσει περιπτώσει επικοινώνησα και μου είπαν ότι θα μου στείλουν άλλο σε καλύτερη συσκευασία για αποφυγή ατυχήματος. Μετά από αυτό έπεσε το μάτι μου στην δική σου ανάρτηση και μου έκανε εντύπωση ότι ανέφερες ότι κόβεται εύκολα, κάτι που δεν ισχύει φυσικά, διότι το πλαστικό είναι πολύ σκληρό και φυσικά ευαίσθητο. Πάντως με ένα πρόχειρο κόλλημα που έκανα στο προστατευτικό και ασχέτως που δεν ήταν στην διάσταση που ήθελα, και μια μικρή προσαρμογή που έκανα διαπίστωσα ότι μου έκανε δουλειά. Λοιπόν.. και πάλι σε ευχαριστώ, καλή συνέχεια με ότι κι αν κάνεις!🙂
 
Back
Top