ΠΩΛΗΘΗΚΕ Πωλούνται 60άρες κινέζικες ζευγαρώστρες (μεταλλικό συρτάρι)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mgerom
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
@mgerom Καλησπέρα, θα με ενδιέφερε να αγόραζα 2. Για να καταλάβω οι διαστάσεις τους είναι 60x27x40?

Επίσης ο πάτος είναι συρταρωτός; Και θα είναι μαζί με κάποιες ταιστρες και πατήθρες;

Ευχαριστώ
 
ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ https://www.petsamolis.gr/proionta/...stra-metallikos-patos-60x26x34cm20509879.html
Εχουν συρτάρια μεταλλικά στην βάση και πλέγμα,όλα αφαιρούμενα. Δυό διαχωριστικά (κάγκελο και αδιαφανή λαμαρίνα). Ταιστράκια, πατηθράκια πλαστικά δικά του και ξύλινα δικά μου."Κουμπώνουν" η μια πάνω στην άλλη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κύριε Μάκη χίλια συγνώμη για την καθυστέρηση. Αυτές οι κλούβες είναι ότι ποιο βολικό έχω δει από όλες τις απόψεις και για όλες τις εκτροφικες περιόδους. Αυτό τον καιρό θέλω να μελετήσω και να φτιάξω νοικοκυρεμενα τον χώρο μου. Θα χρειαστώ πιστεύω κλούβες σαν και αυτές αλλά δεν γίνετε να σας έχω στο "περίμενε". Πολύ θα ήθελα να τις επερνα αλλά πιέζει ο χρόνος. Ευχαριστώ για την κατανόηση.
 
Δλδ είναι και δεν είναι κλεισμένες; Αν όντως μείνει κάτι διαθέσιμο θα ήθελα να επικοινωνήσουμε ξανά μες στις επόμενες μέρες πριν φύγω για εξοχή.
 
Back
Top