Φροντίδα Πως θα μεταφερω το Zako μου 350 χιλ. για το τριημερο

ΤΣΙΠΙΡΙΚΙ

PB Member
Εγγραφή
9 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Πόλη
Νέα Σμύρνη
Σαs ευχαριστω για μια φορα ακομα. Εσειs με κρατησατε εδω μετα το χαμο του πρωτου μου. Και με ξανακανατε να ξαναπαρω ζακουλι. Τωρα μηπωs εχετε καμια συμβουλη πωs θα τον μεταφερω 350 χιλ. το επομενο Σαββατο για το τριημερο; Σιγουρα θα του παρω μικρο αλλα ανετο κλουβακι και το αμαξι θα ειναι αρκετα ζεστο. Στο ξενοδοχειο δεν θα εχω προβλημα. Ειναι φιλου και ειναι παντα ζεστο μεσα. Και απο τιs καθαριστριεs οκ. Δεν θα πλησιαζουν. Κατι αλλο; Κατι που μου διαφευγει; Θα εχω νερο ζεστο σε θερμοs για τη κρεμα του και υφασμα για να σκεπαζω το κλουβι...
 
με ενα τετοιο κλουβακι εισαι μια χαρακαι για μεταφορα και για διαμονη για 3 μερες!
αλλα δε ξερω επειδη ειναι μικρος αν θα μπορει να σταθει πανω στο στιριγμα οταν θανε μεσα στο αμαξι, αλλιως βγαζεις το στιριγμα και καθεται κατω.σχαρα εχει!
τιμή 20 ευρα απο κεντρο, οχι στα μεγαλα, στα 2 μικρα πουνε στο πλαι,(αμα θες λεπτομερειες πες μου).
και το κλουβι θα σου χρειαστει και για το μελλον για να τον μεταφερεις σε γιατρους και τετοια. Μπαινει μεσα στο αμαξι ανετα.
 

Συνημμένα

  • DSC04002.webp
    DSC04002.webp
    48 KB · Προβολές: 91
πολύ καλό έχω και εγώ. ένα. Αν και σε εμας οι αποστάσεις είναι μικρότερες..45 ευρώ στοίχησε.. Είναι λίγο πιο μεγάλο.. Από της φώτο
 
δε θαχεις κανενα προβλημα γιαννη.. Απλα μη τρεχεις πολυ
ισως του αρεσει κι ολας
 
Νασο, πολυ καλο κλουβακι. Αν και θα ηθελα λιγο πιο μεγαλο. Στη μεταφορα σιγουρα θα ειναι στον πατο. Οσο για το εαν στεκετε, σημερα ανεβηκε και εκανε κουνια! Και να σκεφτειτε οτι τα δαχτυλιδι του γραφει 09... Ακαι πεταει κανονικα εδω και 3 μερεs...Eαν ειναι δυνατον! Νωριs τα εκανε ολα! Οσο για το ταξιδι, σιγα σιγα θα πηγαινουμε. Θα του βαλω και ζωνη στο κλουβι. Μη φαμε και καμια κληση...
 
Βέβαια χωρίς την πατήθρα.
 

Συνημμένα

  • Resize of bird carrier 001.webp
    Resize of bird carrier 001.webp
    3,1 KB · Προβολές: 68
  • Resize of bird carrier 002.webp
    Resize of bird carrier 002.webp
    3 KB · Προβολές: 64
σαν το δικο μου υπαρχει και σε τετραγωνο σχημα, δηλ πανω αντι να κανει καμπυλη ειναι τετραγωνο και εχει περισσοτερο χωρο ετσι.
εγω δεν το προτημισα γιατι δεν θα μπαινει ευκολα στο αμαξι.
 
Back
Top