Φροντίδα Πως να "ζεστανω" το κοκατιλ μου τωρα που μπαινει ο χειμωνας;

georgio13

PB New Member
Εγγραφή
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
107
Πόλη
Νέα Σμύρνη
ρε παιδια τωρα που μπαινει ο χειμωνασ πωσ μπορω να "ζεστανω" το κοκατιλ μου;
 
ειναι 3 μηνων, μπορεισ να το πεισ μωρο. το εχω στο γραφειο μου που ειναι διπλα σε παραθυρο.
 
θα πρεπει καταρχασ να προσεχεισ τα ρευματα γιατι ειναι ευκολο να σου αρρωστισει, απο κει κ περα αφου ειναι σε εσωτερικο χωρο δεν υπαρχει προβλημα κρυου
 
οχι δεν θα του βαλεις τιποτα εχει το φτερωμα του για προστασια απο το κρυο!
 
να το ζεστανεισ για πιο λογο. Αν το μεροσ που ειναι εχει ρευματα μπορεισ να του βαλεισ πανω απο το κλουβι μια κουβερτουλα να τον κοβει, αν το πουλι ειναι σε εσωτερικο χωρο δεν κριωνει
 
λοιπον θα το παω σε ενα μεροσ που δεν εχει ρευματα. και νομιζα οτι κρυωνε επειδι ετρεμε.
 
νομιζω κι απο αυτο. αλλα ωομιζω πωσ και επειδι το εχω μονο 2 μερεσ. μπορει. αλλα τρεμει οταν ειναι στο σαλονι μαζι με την υπολοιπη οικογενεια. Οταν ειμαστε μονοι μασ, δεν τρεμει καθολου. μονο οταν περναει καποιο ρευμα.
 
λογικα. λοιπον παω για υπνο εσεισ βαλτε συμβουλεσ αλλα μην περιμενετε απαντηση απο εμενα. μπορει αυριο γυροσ στισ 7 μμ.
 
Νομιζεις πως; Τρεμει;ριγος;Θα σου προτεινα πως ΝΟΜΙΖΩ πρεπεινα το δουμε το θέμα λιγο πιο ωριμα.. Εχουμε να πουλακι που αλλαζει θεσεις, κάποιες θέσεις εχουν ρευματα, καποιες φορες τρεμει... Και 10 χρονια να το ειχες νομιζω πως αν ετρεμε σιγουρα κατι αλλο μπορει να σημαινει το τρεμουλο...
 
Back
Top