Γενικά Πως να κανω ταξιδι με τον παπαγαλο;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης glee
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

glee

PB New Member
Εγγραφή
8 Απρ 2014
Μηνύματα
4
το καλοκαιρι θα παω ταξιδι στην ζακυνθο με κτελ και υστερα με πλοιο εσεις τι θα μου προτείνατε να κανω;
ελπιζω να με βοηθησετσ :)
 
με τα ποδια συγουρα ειναι μακρια να πας, ασε που εχει και θαλασσα στη μεση αρα συμφωνω και γω ... Να πας με κτελ και πλοιο! 🙂
 
Εαν το εχεις σε καλαθακι μεταφορας νομιζω πως στα κτελ δεν εχεις προβλημα. Για το πλοιο σιγουρα κανενα
 
Και με βαλιτσακι μεταφορας τα βαζουν κατω στις αποσκευες...
Όχι απαγορεύτηκε από τον καινούργιο νόμο. Είναι υποχρεωμένος ο οδηγός να το πάρει στην καμπίνα επιβατών εφόσον είναι σε κλουβί (πως αλλιώς εξάλλου; )
 
Νομιζω πως πλεον επιτρεπονται και μεσα στις θεσεις μαζι μας. Εγω παντως εαν επρεπε να ταξιδεψω με κτελ κ μου ελεγαν να το βαλω στις αποσκευες, απλα θα το ακυρωνα. Μιλησε καλυτερα στην εκδοση εισιτηριων, εαν οντως υπαρχει προβλημα στο να το παρεις στη θεση σου τοτε αποκλειεται να μη βρεις εστω και εναν φιλοζωο οδηγο...
(Εγω παντως μια φορα απο πατρα ηρθα με ενα παπαγαλακι που μου χαρισαν,τον εβαλα μεσα κανονικοτατα και κανενας δε μου ειπε τιποτα.)
 
Πριν μια εβδομαδα εμενα παντος δε το επαιρναν με τιποτα μεταφορα απο Αθηνα Σπαρτη...
 
Οχι να με εξυπερετισει ηθελε ο ανθρωπος κανονικα μου λεει απαγορευονται γιατι εχουν προβλημα με τους φιλοζωους αν τα δουν εχουν κανει μινιση σε οδηγο μου ειπε...
 
Βάλτο σε μια τσαντα μαύρη μαζι με το κλουβί του και μην το πεις σε κανένακανένα
 
ναι και μετα θα το βρει τεζα το κακομοιρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Marco
Πλακα εκανες αλλα το παιδι θελει μια απαντηση για να του βρουμε λυση...
 
Back
Top