Γενικά Πως να πάω τα πουλιά στην Αγγλία;

Νυμφοδώρα

PB New Member
Εγγραφή
12 Δεκ 2017
Μηνύματα
3
Πόλη
Δράμα
Καλησπέρα,

Θέλω να φέρω καναρίνια μαλινουά και φλώρια στην Αγγλία. Τι πληροφορίες μπορείτε να μου δώσετε; Θα εκτιμούσα το οτιδηποτε, για την μεταφορά και τα χαρτια ενδιαφέρομαι ιδιαίτερα. Ευχαριστώ!
 
Το εχω δει αυτο το σαιτ, απλα δεν ημουν σιγουρη αν ηταν τοσο απλο.. ειναι δηλαδη οσο απλο οσο το να γραψεις ενα χαρτι (σαν εκτροφεας) οτι τα εχεις στην κατοχη σου για τοσο διαστημα, ειναι υγιεις μεχρι και σημερα, και να βαλεις τους αριθμους των δακτυλιδιων τους και που ειναι η κλουβα. Φαινεται πολυ απλο για να ειναι αληθινο!
 
Το εχω δει αυτο το σαιτ, απλα δεν ημουν σιγουρη αν ηταν τοσο απλο.. ειναι δηλαδη οσο απλο οσο το να γραψεις ενα χαρτι (σαν εκτροφεας) οτι τα εχεις στην κατοχη σου για τοσο διαστημα, ειναι υγιεις μεχρι και σημερα, και να βαλεις τους αριθμους των δακτυλιδιων τους και που ειναι η κλουβα. Φαινεται πολυ απλο για να ειναι αληθινο!

Με τα ιθαγενή ίσως να έχεις πρόβλημα και να χρειάζεσαι έγγραφα. Που τα βρήκες;
 
Με τα ιθαγενή ίσως να έχεις πρόβλημα και να χρειάζεσαι έγγραφα. Που τα βρήκες;
τα εκτρεφει καποιος στην οικογενεια μας, αυτος τα εβαλε δαχτυλιδια, εχει και την βεβαιωση του εκτροφεα οποτε υποθετω μπορει αυτος να κανει το χαρτι.
 
τα εκτρεφει καποιος στην οικογενεια μας, αυτος τα εβαλε δαχτυλιδια, εχει και την βεβαιωση του εκτροφεα οποτε υποθετω μπορει αυτος να κανει το χαρτι.

Θεωρώ πως όχι μιας και τα πιστοποιητικά τα εκδίδει η Περιφέρεια. Αλλά πρέπει να μιλήσεις και μαζί του και μαζί τους.
 
Back
Top