Φροντίδα Πως χρησιμοποιώ το ανθόλουτρο στον παπαγάλο μου;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Kleos
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Kleos

PB Member
Εγγραφή
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
480
Πόλη
Αθήνα
Σήμερα αγόρασα ανθολουτρο με ψεκαστήρα για τον παπαγάλο μου μιας και έχει αρκετά ασπράδια στα φτερά σκόνη λέγεται δε ξέρω τέλος πάντων, και αν μπορείτε να μου πείτε πως το χρησιμοποιώ. Μπανιέρα δε του έχω βάλει πάντως γιατί όταν κάνει μπάνιο βρέχεται από το νερό της βρύσης, πρέπει απαραίτητα να του βάλω μπανιέρα για να χρησιμοποιήσω το ανθολουτρο; Υπάρχει άλλος τρόπος;
 
@Φοίβος είναι για την καθαριότητα στο πτέρωμα, βοηθάει για τις ακαθαρσίες, ρύπους, σκόνη, νεκρά κύτταρα, παράσιτα, επίσης για τα ακάρεα και την πτεροροια. Ανθολουτρο landmark λέγεται συγκεκριμένα το δικό μου, μπουκαλάκι 500 ml έχει ψεκαστήρα και το πήρα επειδή έβλεπα πως είχε πολλά ασπράδια σαν πυτιριδα ο κονιουρος μου στα φτερά του, μάλλον σκόνη. Στις οδηγίες λέει 5 ψεκασμούς ανα μπανιέρα αλλά επειδή δε του έχω μπανιέρα μήπως υπάρχει άλλος τρόπος.
 
@Stavros ναι
[automerge]1630529360[/automerge]
@Stavros δηλαδή αν γνωρίζετε, με αυτό ψεκάζω το νερό της μπανιέρας η ψεκάζω τον παπαγάλο και μετά τον βάζω στο νερό;
 
Τελευταία επεξεργασία:
δηλαδή αν γνωρίζετε, με αυτό ψεκάζω το νερό της μπανιέρας η ψεκάζω τον παπαγάλο και μετά τον βάζω στο νερό;
Δυστυχώς δεν γνωρίζω καθόλου το προϊόν.
 
Back
Top