Φροντίδα Πόσες φορές πρέπει να κάνει μπάνιο το καναρίνι μου το καλοκαίρι;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Touiti2
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Θα ήθελα να μου πείτε πόσες φορές πρέπει να κάνει μπάνιο τώρα το καλοκαίρι
Καθημερινά τις πρωινές ώρες και το αφήνεις για κανένα μισάωρο μέσα. Διάβασε κ το σχετικό άρθρο.
Και πως δίνουμε την βιταμίνη
Πάντα όλες τις βιταμίνες τις δίνουμε με βάση τις οδηγίες του σκευάσματος.
 
Πάντα όλες τις βιταμίνες τις δίνουμε με βάση τις οδηγίες του σκευάσματος.
Το θέμα είναι ότι δεν λέει κάτι πάνω στην συσκευασία ενώ το πήρα από πετ σοπ καλό και δεν πρόσεξα ότι δεν είχε οδηγίες μέσα θα το ψάξω στο ίντερνετ και θα επανέλθω!
[automerge]1653941260[/automerge]
Καθημερινά τις πρωινές ώρες και το αφήνεις για κανένα μισάωρο μέσα. Διάβασε κ το σχετικό άρθρο.
Ευχαριστώ πολυυυυ!
 
Το θέμα είναι ότι δεν λέει κάτι πάνω στην συσκευασία ενώ το πήρα από πετ σοπ καλό και δεν πρόσεξα ότι δεν είχε οδηγίες μέσα θα το ψάξω στο ίντερνετ και θα επανέλθω!
Ποια είναι η εμπορική ονομασία του προϊόντος που πήρες;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-05-31-17-04-01-275_com.android.chrome.webp
    Screenshot_2022-05-31-17-04-01-275_com.android.chrome.webp
    75 KB · Προβολές: 4
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν είναι βιταμίνες, πέτρα είναι για να ξύνει το ράμφος του. Πάρε καλύτερα σουπιοκοκκαλο για ασβέστιο. Εάν έχεις μεγάλο κλουβί άστο κ αυτό αλλιώς άποψη μου καλύτερα σουπιοκοκκαλο
 
Δεν είναι βιταμίνες, πέτρα είναι για να ξύνει το ράμφος του. Πάρε καλύτερα σουπιοκοκκαλο για ασβέστιο. Εάν έχεις μεγάλο κλουβί άστο κ αυτό αλλιώς άποψη μου καλύτερα σουπιοκοκκαλο
Σουπιοκοκκαλα του βάζω συνήθως αλλά τώρα είχαν αλλάξει θέσεις και από κάτω έλεγε πολυβιταμινες..Και μπερδεύτηκα... Δυστυχώς δεν έχω μεγάλο κλουβί μαζεύω λεφτά σιγά σιγά να του πάρω μια ζευγαροστρα..Καμία ιδέα για το καναρινάκι μου;
 
Όνομα εννοείς; 😄 Ή για Ζευγαρώστρα; (αστειεύομαι αλλά αλήθεια δεν κατάλαβα που θες να σκεφτούμε ιδέες)!
Χαχαχαχ όχι όχι όνομα έχει Κίτσος 😂 (τον ονόμασε έτσι ο παππούς μου 75 ετών (εγώ 22 παρεμπιπτόντως) είναι με πολλά προβλήματα υγείας ο παππους οπότε το άφησα έτσι χιχιχιχιχ)
[automerge]1654037107[/automerge]
Πάντως για Ζευγαρώστρα σου δείχνω αυτή που πήρα πρόσφατα. Να το χαίρεσαι το καναρινακι σου! 😊
Ευχαριστώ πολύ! Σύντομα θα του αλλάξω μάλλον (μαζί με κάποια πράγματα και για τον σκύλο)
 
@Touiti2 ωραίο το όνομα που έδωσε ο παππούς σου. Ανέβασε φωτο στην υποενότητα παρουσιαζω της ενότητας Γενικά για καναρίνια, με τον Κίτσο τον λεβέντη τον καραμπουζουκλή ! 😄. Όταν θα αρχίσεις τα ψώνια για τον Κίτσο, πάρε του ξύλινες πατηθρες (μην μείνεις με τις πλαστικές πουχει το Κλουβί) κ γκριτ. Καλημέρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
@Touiti2 ωραίο το όνομα που έδωσε ο παππούς σου. Ανέβασε φωτο στην υποενότητα παρουσιαζω της ενότητας Γενικά για καναρίνια, με τον Κίτσο τον λεβέντη τον καραμπουζουκλή ! 😄. Όταν θα αρχίσεις τα ψώνια για τον Κίτσο, πάρε του ξύλινες πατηθρες (μην μείνεις με τις πλαστικές πουχει το Κλουβί) κ γκριτ. Καλημέρα.
Χαχαχαχ εντάξει ευχαριστωωω
 
Back
Top