Γενικά Πόσο κοστίζει ένα Timbrado 90+ στην Ελληνική αγορά;

GeorgeMets

PB New Member
Εγγραφή
13 Μαϊ 2017
Μηνύματα
52
Πόλη
Αθήνα
Πόσο κοστίζει περίπου ένα Τimprado 90+ στην Ελληνική αγορά, ή εστω το εύρος της τιμής
 
Πόσο κοστίζει περίπου ένα Τimprado 90+ στην Ελληνική αγορά, ή εστω το εύρος της τιμής

αναλογα την κριση του καθενος..90+ δε βγαινουν ευκολα μπορει να παιξει ρολο ποσα τετοια πουλια βγηκαν στο διαγωνισμο, αν αυτο το πουλι βραβευτηκε κ. Α. Περιπου 70-100 ευρω θα ελεγα, αλλα μπορει καποιος για καποιο λογο να το δινει και παρακατω ή παραπανω.
 
Εχω ένα 89 βαθμών ισπανικό (έχει κάποιες αρνητικές όμως), ένα 91 βαθμών έχει δαχτυλίδι του συλλόγου σου, το όποιο για κάποιο λόγο λέει πλέον μόνο Floeros, (100€ το πλήρωσα αυτό), και ένα 93 βαθμών, που είναι του προέδρου του συλλόγου σου. (Δεν τον γνωρίζω προσωπικά μέσω τρίτου το πήρα) αυτο "κεντάει"
Ψάχνω για κάποιο αντίστοιχο,
 
Πόσο κοστίζει περίπου ένα Τimprado 90+ στην Ελληνική αγορά, ή εστω το εύρος της τιμής

Οι περισσότεροι καλοί εκτροφείς μέχρι 85 βαθμούς τα δίνουν γύρω στα 50€ και για κάθε βαθμό βάζουν 10€ πάνω οπότε μπορείς να υπολογίσεις..
Σου λέω για καλούς εκτροφείς γιατί έχω ακούσει πουλί 92 αρι και είπα πολύ καλό τέλειο και 93 από καλό εκτροφέα και μου έπεσε το σαγόνι...
 
Back
Top