Φροντίδα Πόσο μεγάλο κλουβί χρειάζομαι για ένα parrotlet

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Xrhstosk
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Xrhstosk

PB New Member
Εγγραφή
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
258
Πόλη
Καρδίτσα
Γεια σας...όσοι με ξερετε, είμαι ο Χριστός και αυτήν την στιγμή έχω ένα ζευγάρι μπατζι ένα κοκατιλ και ένα ζευγαρακι παραδεισια ζεμπρακια...κάναμε μια συμφωνία με την μαμά μου πως άμα δώσω τα δύο ενυδρεία που έχω θα μπορώ να πάρω ένα παροτλετ... Αν ξέρει κάποιος να μου πει τις διαστάσεις που χρειάζομαι...ναι μην είναι υπέρβολικα μεγάλο γιατί το παπαγαλάκι θα μπενει μέσα μόνο για να τρώει και να κοιματε (και άμα λιπουμε από το σπίτι) αυτό θέλω μόνο😃
 
To budgie το πήγες στο γιατρό τελικά; Συγνώμη αλλά στο θέμα αυτό αφενώς αναφέρεις ότι οι γονείς σου δε σε βοηθάνε όταν τους λες οτι το πουλάκι πρέπει να το δει γιατρός, μήπως δε θα έπρεπε να παίρνεις και άλλα πουλιά και να μπορείς να παρέχεις τα απαραίτητα σε όσα έχεις ήδη;
 
@giannis709 το παρροτλετ δεν θα το πάρω τώρα...μπορεί και τα Χριστούγεννα η και πιο μετά απλά ηθελα να έχω μια γεννηκη ιδέα για να είμαι προετιαμσενος το μπατζι ναι το πήγα σε έναν πτηνιατρο και μου έχει δώσει κάτι φαρμακα είδη είναι καλύτερα...προφανώς θα το πάρω το παρροτλετ πολύ πιο μετά τώρα φυσικά προέχει το μπατζι
[automerge]1597692831[/automerge]
@giannis709 ακριβώς αυτό το κλουβί έχω για τα μπατζι μου(ξέρω μικρό) αλλά έτσι και αλλιώς δεν το χρησιμουπιουν και όλο εξω είναι μόνο κοιμούνται εκεί μεσα
 
Back
Top