Γενικά ΡΟΚΟ να και ο διαβολάκος μας

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Lefterhs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Lefterhs

PB Member
Εγγραφή
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
563
Πόλη
Νέα Επιβάτες
Ελπίζω επιτέλους να μπόρεσα να μοιραστώ μαζί σας μία από τις ωραίες στιγμές που μας προσφέρει κάθε μέρα το απίστευτο πράσινο διαβολάκι μας!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Λευτέρη είναι πασίγλυκο! Λές να ειναι μεταλλαγμένο παπάκι;:D
 
Φανταστικό, απίστευτο, γλυκύτατο, πολύ τρυφερό, μπράβο σας και ευχαριστούμε.
 
😀! Τελειος! :D Οχι επειδη ειναι monk που μου αρεσουν πολυ :D αλλα ειναι τελειος! Μου αρεσε που βουτουσε πρωτα το κεφαλι του και μετα φτερνιζοταν! :D
 
Τι ομορφο! Και βλεπω τρελενεται για μπανακι. Να σου ζησει.
 
Πω πω γλυκας ειναι.:)Να το χαιρεστε! Ειστε πολυ τυχεροι που εχετε φτασει σε σημειο να το κανετε μπανιο και να ειναι τοσο ευτυχισμενο! Μπραβο σας!
 
Και λιγα σας τα λενε οι υπολοιποι φιλοι. Μου αρεσε πολυ και ο τροπος που του μιλουσατε και.. Ξαναγυρνουσε! Να το χαιρεστε!
 
ροκο κωστα,ροκο! Λοιπον υπαρχει μια τρελη συμπτωση... εχω τον ιδιο παπαγαλο και του ειχα δωσει το ιδιο ακριβως ονομα Ροκο. εγω το ονομασα ετσι απο τον ηθοποιο rocco siffredi και ο λευτερης απο την ταινια ο ροκο και τα αδερφια του!
απιστευτο σας λεω. Οταν εμαθα το ονομα του πουλιου τρελαθηκα! Νομιζα οτι του τον ειχε πουλησει η πρωην γυναικα μου...
 
Πωπωωω.. Απλά τέλειο πουλάκι! Μπράβο σας γιατί φαίνεται ότι το έχετε μεγαλώσει με πολύυυυ αγάπη!
 
Back
Top