Γενικά Ρουλης (lovebird)

Kostakos14

PB New Member
Εγγραφή
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
11
Το ονοματάκι μπορεί να είναι λιγο weird αλλά... από τσαχπινιά και τρέλα άλλο τίποτα

PQgtk6u.jpg


aM1tpZB.jpg


P9i1MIu.jpg


Είναι λίγο μεγάλες νομίζω αλλά βαριέμαι να τις κάνω resize!
 
Κούκλος ο Ρούλης να σου ζήσει! Μια χαρά είναι το όνομα :)
 
Σαν μια ζωγραφιά! :D Να τον χαίρεσαι! Εκπαιδευμένος και εξημερωμένος είναι έτσι; Πόσα χρόνια τον έχεις τον κούκλο; :)
 
τον εχω 1,5 χρονο 8α γινει 2χρ 12 Μαρτιου! :D

Σαν μια ζωγραφιά! :D Να τον χαίρεσαι! Εκπαιδευμένος και εξημερωμένος είναι έτσι; Πόσα χρόνια τον έχεις τον κούκλο; :)
Ναι Αλίκη είναι εξημερωμένος αλλά αρκετά κτητικός με το κλουβί του!
 
Ειμαι 89% σιγουρος... Οτιειναι ρουλης γιατι βατευει τη κουνια του και επιασα λιγο τα κοκαλακι απο κατω αν και δεν ειμαι σιγουρος... Τ ελειως ομως!
 
Αυτά τα Lovebirds με την σεξομανία τους :)
Αυτος εχει ερωτα.. Και επειδη πιστεω πως δεν εχω χρονο για ζευγαρωμα και μωρακια λεω να του παρω ενα φιλο... Ροζελα ας πουμε :D
 
Δεν ξέρω πως θα είναι σε μια τέτοια φιλία. Τα δικά μου είναι ζευγάρι και έχουν επιθετικότητα προς τους άλλους παπαγάλους μου. Γι αυτό βγάζω εκτός κλουβιού όλους τους άλλους μαζί κι αυτούς μόνους τους :)
 
Δεν ξέρω πως θα είναι σε μια τέτοια φιλία. Τα δικά μου είναι ζευγάρι και έχουν επιθετικότητα προς τους άλλους παπαγάλους μου. Γι αυτό βγάζω εκτός κλουβιού όλους τους άλλους μαζί κι αυτούς μόνους τους :)
Το σκέφτηκα και αυτό αλλά αυτός και που καθόταν όλη μέρα εκτός κλουβιού με τη καημενούλα τη Νίνα (Budgie) δεν έδειχνε σημάδια επιθετικότητας ακόμα και όταν πετούσε στο κλουβί του! Αλλά θα δείξει... ασ το πραγματοποιησω πρωτα.
 
Να τον χαιρεσαι! Εισαι ο γνωστος kostakos χωρις το 14?Με μια κοκκινομαλα σε φωτο;
 
Back
Top