Γενικά Ρωμαίος και Ιουλιέτα... (Κοκατίλ)

Marilenaki

PB Member
Εγγραφή
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
991
Πόλη
Καπανδρίτι
Ο Ρωμαίος ή αλλιώς Δίας είναι αρσενικός 13 μηνών και κάνει καμάκι στη μικρούλα κοκατιλίνα που μου έδωσε ο Φώτης περίπου 1 μηνα! Χρησιμοποιεί εξελιγμένες τεχνικές που του έμαθαν οι 2 μαμάδες του! 😛

Τον αρσενικό τον μεγάλωσα στο χέρι και τον χάρισα στην κολλητή μου που μένουμε δίπλα δίπλα και έτσι πήρε μεγάλη δόση αγάπης και εκπαίδευσης(αν και μας έκανε ότι ήθελε)!
Απολαύστε τον...

(συγνώμη για την ανάλυση στα δυο απο τα τρία βίντεο, αλλά δεν υπήρχε εύκαιρη κάμερα και το κινητό δεν έχει και την καλύτερη...)


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
 
Πανέμορφα και τα δυο... Να σας ζήσουν... Το τρίτο βίντεο φαίνεται καλά... Άσχετο αλλά νομίζω ότι έχουμε το ίδιο κλουβί...
 
Ντροπη βρε που φλερταρει το μωρο! 😎 Πολυ πλακα εχουν παντως!:D Κι εχει μαθει κι ωραια σφυριγματα το αρσενικο! 😉
 
Ακούω καλά; Έχει μάθει να της στέλνει φιλάκια και να της λέει "αγάπη μου";
 
Τελειος...😀
Η μικρη ειναι πραγματικα πανεμορφη...
Τελεια χρωματα... 😉
 
πολυ ωραια ειναι να προσεχει μην τον κλεισουνε μεσα για παρενοχληση ανηλικου.:D
 
φοβερος ο παιδεραστης εχει να καψει καρδιες, ποια να του αντισταθει με τετοια επειμονη;
 
Σας ευχαριστώ πολύ όλους! Η μικρούλα μου έχει ξεκινήσει ις πτήσεις στο δωμάτιο και να τρώει σποράκια! Χτες πήγε να δωκιμάσει και μαρούλι αλλά το έφαγε όλο ο άλλος! Πάντως έχουν γίνει αχώριστα και όταν χωρίζουμε το ένα αναζητά το άλλο!
 
Απλα τελοια τα πουλακια σας! Συνχαρητηρια!
 
Μα καλα τι πουλια βγαζω ο ατιμος;

Μεγαλωσε απιστευτα η μικρη.😛Βασικα χωρις να θελω να σε απογοητευσω ενα αδερφακι του απο παλια γεννα(ιδια χρωματα) ειναι αρσενικο. Ξερω οτι δεν παιζουν ρολο τα χρωματα αλλα ψηφιζω οτι θα βγει θηλυκο το "κοριτσι".
 
δεν με απογοητεύεις μην ανησυχείς και εγώ έχω ένα θηλυκό ακριβώς στα ίδια χρώματα με αυτό οπότε δεν παίζει και πολύ μεγάλο ρόλο αυτό. επίσης παρατηρώντας το η όλη του συμπεριφορά μου κάνει για θηλυκό αν και μέχρι την ηλικία των 6 μηνών περίπου δεν είναι ακόμα τίποτα σίγουρο!
 
Δεν ξερω. Οτι βολευει ας βγει😛

Θα το κανετε ταιρι με τον ερωτηλο;
 
😀! Όχι σιγά που θα της δώσω γαμπρό που κάνει καμάκι σε όλες! 😛 αυτός είναι της φίλης μου, όταν μεγαλώσει με το κάλο έχω άλλο παλικαράκι γιαυτήν! 😎
 
Back
Top