Αναπαραγωγή Σήμερα απέκτησα το πρώτο μου καρδερινάκι!

Katerina

PB Member
Εγγραφή
14 Απρ 2006
Μηνύματα
1.061
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Σημερα απεκτησα το πρωτο μου καρδερινακι! Κλωσσαει αλλα 2. Πιθανον να βγουν αυριο και μεθαυριο και ναι φιλε λεριε, εχω πολυ φαρδος!:D
Ευχαριστω ποολυ τον Ισιδωρο, το Νικο και το Χρηστο για τις συμβουλες τους 🙂
αν και ολα ξεκινησαν στραβα, ειχαμε καλη καταληξη!(μικριο κλουβι, το ζευγαρι δεν ειχε γνωριστει, αλλαγη θεσης στο κλουβ, κτλ κτλ)😱
 
Nα σου ζησει Κατερινακι το καρδερινακι... Και με υγεια τα υπολοιπα!
 
κατερινα συγχαρητηρια!
να σου ζησει! Ευχομαι κ στα αλλα 2 αυγουλακια παρομοια τυχη! 🙂
 
Κατερινούλα και στα άλλα δύο με το καλό. Σου εύχομαι ότι καλύτερο και του χρόνου με περισσότερα. Μην με ευχαριστείς καθόλου εμένα. Όλα οφείλονται στην αγάπη σου για τα πουλάκια που έχεις και στην υπομονήσου. Του χρόνου με περισσότερη πείρα και σοφία θα είναι περισσότερα.Χαίρομαι πολύ για την επιτυχία σου.
 
ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!
 
Μπράβο ρε θηρίο, τα κατάφερες!

Έχει πλάκα να βγει και αυτό μίνι... 🙄😛
 
ΜΠΡΑΒΟ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΟΣΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.
 
Μπράβο Κατερινάκι, και στα 'λεγα! Τώρα όμως θέλει ιδιαίτερη προσοχή! Πρόσεχε αν ταίζει η θηλυκιά και αν μπορείς δες αν τα άλλα αυγά είναι γόνιμα γιατί υπάρχει περίπτωση να μην είναι και η θηλυκιά να περιμένει παρόλα αυτά να βγούν με αποτέλεσμα να μη ταίζει το πρώτο... Ελπίζω και σου εύχομαι να πάνε όλα καλά φιλενάδα! 😉
 
Παιδιά σας ευχαριστω ολους παρα πολυ! συγνωμη για την κλαθυστερημενη απαντηση, αλλα εκανα προωρες διακοπες 1 εβδομαδα χαλκιδικη! Τελικα βγηκαν και τα 3, αλλα εζησαν τα 2, μεγαλωνουν και ταιζονται κανονικα απο τη μαμα τους κι εχουν ηδη ανοιξει τα ματοια τους! Δυστυχως τωρα που γυρισα το βρηκα το τριτο ψοφιο και δεν μπορω να ξερω την αιτια, μαλλον πλακωθηκε στη φωλια!☹
 
Back
Top