Ασθένειες Σήμερα το πρωί έχασα το καναρίνι μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Sonikoly
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Sonikoly

PB New Member
Εγγραφή
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
192
Πόλη
Βέροια
Δυστυχώς, σήμερα το πρωί έχασα τη Γίτσα. Δεν μπορώ να καταλάβω όμως γιατί συνέβει κάτι τέτοιο. Έτρωγε μια χαρά και ήταν δραστήρια. Δεν είχα παρατηρήσει κάτι διαφορετικό στη συμπεριφορά της. Επιπλέον, τα καναρίνια τα έχω μέσα στο σπίτι, οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να έρθει σε επαφή με άλλο πουλί. Οι ώρες ύπνου ήταν κανονικότατες (δύση/αυγή). Υπάρχει περίπτωση να έγινε κάτι μέσα στο βράδυ (π.χ να τρόμαξε ενώ κοιμόταν); Πραγματικά, δεν μπορώ να εξηγήσω τι έγινε. 🥺
 
Πόσο στενόχωρο.συμμερίζομαι την απώλειά σου. Κράτα γερά, κάποια πράγματα τελικά δεν είναι για να τα καταλαβαίνουμε...
Δεν μπορώ να καταλάβω
 
Ευχαριστώ για τη βοήθεια. Δυστυχώς η Γίτσα δεν μπορεί να γυρίσει κοντά μας. Φοβήθηκα μην έκανα κάτι λάθος και τους έβαλα σε κίνδυνο. Ο Σπύρος φαίνεται να είναι μια χαρά. Όταν τα άφηνα ελεύθερα μέσα στο σπίτι, πετούσαν συνέχεια παρέα (και πολλές φορές συνωμοτούσαν εναντίον μου). Δεν μου είναι εύκολο να πάρω καινούριο καναρίνι στο Σπύρο αυτή τη στιγμή. Ας ελπίσουμε ότι δεν θα έχουμε άλλες απώλειες. Σας ευχαριστώ και πάλι.
 
Back
Top