Γενικά Σας παρουσιαζω τον Λουίς το νεο μου φιλαρακι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Dtse
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Dtse

PB New Member
Εγγραφή
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
199
Και μετα τα budgie-parrotlet τα κοκατιλ επιστρέφουν. Πηρα το νεο μου φιλαρακι τον Louis και σας τον παρουσιαζω. Ειναι δυο μηνών και κατι φατσουλα!
 

Συνημμένα

  • rsz_20160811_150535.webp
    rsz_20160811_150535.webp
    51,5 KB · Προβολές: 102
Ε μα επιτέλους πια χα χα :)
Κούκλος ο Louis , να τον χαίρεσαι!
Τρώει ακόμα κρέμα; Τι άλλο του δίνεις προς το παρόν; Το βγάζεις έξω; Πόσες μέρες το έχεις; Ανάκριση κανονική :)
 
χαχα πραγματι. Οχι δεν τρωει κρεμα. Κανονικα σπορακια ουτε ζηταει κρεμα! Ο εκτροφεας ειναι πολυ ενταξει και δεν τα δινει πριν να φάνε μονα τους. Σπόρους τρωει, μιλλετ και σιγα σιγα θα του ενταξω και λαχανικα τωρα που ειναι μικρο σε μικρες ποσότητες να μάθει σιγα σιγα. Εχθες το πηρα και το εχω εξω οταν ειμαι σπιτι. Βεβαια αν κανουμε δουλειες και πρεπει να μεινει η πορτα ανοιχτη το βαζω παλι στο κλουβακι του. Αφου το εχω απο χτες οπως είναι λογικο ειναι λιγο ακομα μαγκωμενο αλλα σιγα σιγα ηρεμει!
 
Τέλεια!
Του έχει ψιλοκόψει τα φτερά νομίζω;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dtse
Οχι κανονικα ειναι εκανε και πτήση μεσα στο σπιτι καποια στιγμη για λιγο.
 
Πότε τον πήρες; Υπάρχει περίπτωση να νυστάζει, γιατί μου δίνει την εντύπωση ότι έχει τα μάτια του ελαφρώς κλειστά. Να τον παρακολουθείς διακριτικά μερικές ημέρες. Να τον χαίρεσαι.
 
Ωραίος ο μικρός να τον χαίρεσαι! Μήπως σου βγει θηλυκό γιατι το πρόσωπο του δν ειναι καθαρό κίτρινο η ειναι λογω της μικρής του ηλικίας και το ότι δν έχει αλλάξει ακόμα φτέρωμα;
 
Όμορφος ο γκριζουλης σου! Να τον χαίρεσαι!

είναι ταισμενος στο χέρι; Ξέρεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dtse
Back
Top