Γενικά Σε αναμονή για το δικό μου κοκατιλάκι

lambrini_93

PB New Member
Εγγραφή
28 Νοε 2017
Μηνύματα
28
Πόλη
Αθήνα
Καλησπέρα σε όλους!
Αύριο αναχωρώ για πολυήμερο επαγγελματικό ταξιδι, ξέροντας πως στην επιστροφή μου,την επόμενη κιόλας μέρα θα έχω το δικό μου κοκατιλακι που το τόσο πολύ περιμενω! Μερικές αγορές βασικές έγιναν ηδη και το περιμενουν! Τροφες,(μερικες) πατηθρες και παιχνιδάκια,όλα δικά του! Δεν μπορώ να κρύψω το ποσό ενθουσιασμένη είμαι και ζητώ συγγνώμη προκαταβολικά για αυτό..Αγόρασα και κλουβι (τι κλουβι, κλούβαρα να έχει έναν τεράστιο παιχνιδοτοπο τις ώρες που θα είμαι στη δουλειά!
687.jpg
Savic Primo 60 Extra

Αγόρασα και ένα έξτρα κλουβί : http://m.petsupermarket.gr/7162/product/κλουβί-πουλιού-76x46x455-cm.html το οποίο θα δώσω στη μητέρα μου, που μένει εκτός Αθηνών, έτσι ώστε όταν την επισκέπτομαι να έχει το κλουβί του και εκεί(το άλλο είναι υπερβολικά μεγάλο για μεταφορά).
Είμαι πραγματικά πολύ ενθουσιασμένη και έτοιμη για το νέο μου πουλάκι!:D
 

Συνημμένα

  • rsz_img_20180109_224339.webp
    rsz_img_20180109_224339.webp
    61,2 KB · Προβολές: 34
Μπράβο Λαμπρινή, με το καλό να συναντήσεις το αγαπημένο σου κοκατιλάκι!
Μην απολογείσαι, η χαρά δεν είναι ποτέ υπερβολική κι εμείς όλοι σε καταλαβαίνουμε και χαιρόμαστε μαζί σου :)
Όταν επιστρέψεις με το καλό, μη ξεχάσεις τις φωτογραφίες.
Τα αξεσουάρ όλα μια χαρά. Μάλλον θα χρειαστείς και κλουβάκι μεταφοράς.
Από που το πήρες αν επιτρέπεται; Ξέρεις ηλικία και φύλο;
 
maria p αν κοιτάξεις στη φωτό μου,θα δεις κάπου στη μεση ένα κουτάκι, είναι το κλουβί μεταφοράς του(απλά δεν το έστησα ακομα😛). Αρσενικό θα παρω, λίγων μηνών, από τους zack27 και vagelis76 ! Τους γυροφερνω καιρό και έχουμε μιλησει:D
 
maria p αν κοιτάξεις στη φωτό μου,θα δεις κάπου στη μεση ένα κουτάκι, είναι το κλουβί μεταφοράς του(απλά δεν το έστησα ακομα😛). Αρσενικό θα παρω, λίγων μηνών, από τους zack27 και vagelis76 ! Τους γυροφερνω καιρό και έχουμε μιλησει:D
Α ναι, το είδα τώρα, τέλεια, τέλεια είσαι πολύ οργανωμένη και τα παιδιά πολύ φερέγγυοι εκτροφείς. Μπράβο σου, σου εύχομαι τα καλύτερα!
 
Mε το καλό να το δεχτείς και μπράβο σου που πρετοιμάστηκες σωστά. Το κλουβί είναι φανταστικό και μου αρέσουν και τα παιχνίδια όπως και η επιλογή τροφής. Δεν έχεις φωτογραφία του μικρού να το δούμε; Το έχεις επιλέξει;
 
Δεν μπορώ να κρύψω το ποσό ενθουσιασμένη είμαι
Νομίζω πως είμαστε όλοι ενθουσιασμενοι με τον ενθουσιασμό σου. Με το καλό να το δεχτείς. Η ευζωία του μικρού είναι κάτι παραπάνω από βέβαιη.
 
Back
Top