Γενικά Σκέφτομαι να πάρω παπαγάλο, τι μου προτείνετε;

Χρηστος_21

PB New Member
Εγγραφή
7 Απρ 2016
Μηνύματα
54
Πόλη
Καλλιθέα
Εδώ και μερες σκέφτομαι να πάρω ενα παπαγαλάκι μου αρέσουν πολυ τα κοκατιλ και έχω ακούσει οτι ειναι πολυ παιχνιδιάρικα και έξυπνα!
Εσείς τι μου προτείνετε;
 
Εσείς τι μου προτείνετε;
Με το καλό να αποφασίσεις και να πάρεις!
Εμείς δεν θα σου προτείνουμε, γιατί αυτό θα πρέπει να το αποφασίσεις μόνος σου :)
Όμως ό,τι σκέφτεσαι μπορούμε να το συζητάμε ώστε να σε βοηθήσουμε στην τελική σου απόφαση.
Δες τα προφίλ όλων των παπαγάλων εδώ στα άρθρα "χάζεψε" και μερικές φωτογραφίες εδώ και τα ξαναλέμε!
Πάντως η γνώμη μου για τα κοκατιλάκια είναι πολύ καλή :)
 
Μ μου αρέσουν ειναι πολυ όμορφα υπάρχει και άλλη ράτσα απο μικρά παπαγαλάκια που μπορούν να πούνε λίγες λεξουλες
 
Μ μου αρέσουν ειναι πολυ όμορφα υπάρχει και άλλη ράτσα απο μικρά παπαγαλάκια που μπορούν να πούνε λίγες λεξουλες
Ποια εννοείς, τα budgies; Υπάρχει άρθρο και γι' αυτά στην κατηγορία άρθρων που σου έβαλα πιο πάνω.
 
Ποια εννοείς, τα budgies; Υπάρχει άρθρο και γι' αυτά στην κατηγορία άρθρων που σου έβαλα πιο πάνω.
Ωραία ευχαριστώ πολυ!
Ερώτηση ηταν η πιο πάνω απλα ξέχασα να βάλω ερωτηματικό
 
Τα μπάτζι και τα κοκατίλ είναι εξαιρετικά κατοικίδια για πρώτα παπαγαλάκια, για κάποιον που δεν διαθέτει τεράστιο χώρο και σχετικά εύκολα στις απαιτήσεις και τη διαχείρισή τους. 😉
 
Εαν δεν εχεις πολυ χώρο βαλε συν Lovebird και Parrotlet. Εξαρτάται πληρως απο εσενα τι σου αρεσει!
 
Back
Top