Γενικά Σκεφτομαι να παρω και 2ο παρροτλετ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης karalos
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

karalos

PB New Member
Εγγραφή
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
203
Πόλη
Άργος
Γεια σας κ παλι, σκεφτομαι να παρω 2ρο παρροτλετ αυτη τη φορα θυληκο κ αυτο ταισμενο στο χερι για να κανει παρεα στον Ισμαιλο μου κ γιατι οχι ν μην γνωρισε τον ερωτα, ποια τα + και ποια τα - απο 2ταισμεναπουλακια στο χερι τη επιπτοσεις θα εχω αμα αγορασο κ 2ρο πουλακι;
 
Θα σου έλεγα να περιμένεις να γνωριστείς καλά με το πουλάκι που έχεις ήδη. Δεν έχεις λύσει βασικά θέματα στην επαφή σου μαζί του. Δεν έχει ολοκληρωθεί η εκπαίδευσή του. Όπως μας γράφεις ο χρόνος σου είναι περιορισμένος. Επίσης είσαι σίγουρος ότι αυτό που έχεις είναι αρσενικό;
 
Βασικα ειναι αρσενικος αλλα τη αλλο να του μαθο; Πεται κοντα μου καθετε μαζι μουξερω της συνιθιες του
 
Το βασικο και νεγαλο + ειναι οτι το ενα θα εχει παρεα το αλλο αλλα τι γινετε αν αναπτηξουν ανταγωνιστικη συμπεριφορα το ενα με το αλλο; Σκεψου και το βαθμο εξαρτισης με σενα αφου ειναι ταισμενο στο χερι θα καταφερουν να γινουν ζευγαρι; Για ολες αυτες τις σκεψεις θα συμφωνουσα με τη Μαρια να το αφησεις για αργοτερα.
 
Παιδια δεν σκεφτομουνα να το παρω αυριο κιολας. Απλα βρηα ενα θυληκο σχετικα οικονομικο μιας κ θελουμε κ 40μερες καραντινα συν ποσες μερες να γνωριστουν θα φαμε κανα 3μηνο κ ενα μηνα ποθ θελει η μικρη να απογαλακτιστη 4 μηνες. Δεν θελω ντε κ καλα να γινουν ζευγαρι ας μινουν φιλοι αρκοι να εχει την παρεα για της μερες κ της ορες που δεν μπορω να ειμαι μαζι του. Ενα πραγμα που με φοβιζει ειναι αυτο που λες να μην μαλονουν για μενα,
 
Χα χα Θοδωρή μου, αφού θα το πάρεις, είναι σίγουρο τι μας ρωτάς; :) Πάρ' το!
 
βρε Μαρια απλα να ξερω τιτ θα αντιμετοπισο;δεν ηξερα ότι μπορει ναμαλοσοθν για μενα
 
Back
Top