Γενικά Στον Dewey αρέσει το τηλέφωνό μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jamieo
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jamieo

PB Member
Εγγραφή
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.512
Πόλη
Cordova, USA
Ο Dewey αρέσκεται να προσπαθεί και να παίζει με το κινητό μου τηλέφωνο. Νομίζω ότι θέλει να μάθει να χρησιμοποιεί τα μηνύματα SMS.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Να του παρεις ενα δικο του, θα παρω κι εγω ενα στο Φοιβο και θα στελνουν μηνυματα μεταξυ τους. 😛
Εχει πολυ πλακα παντως, το δικο μου το τερατακι βεβαια, νομιζω οτι δεν θα ηταν τοσο τρυφερο με το τηλεφωνο μου οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να του το δωσω. Κι αυτα τα καινουρια χαλανε πανευκολα.
 
Ωραιος ο Dewey.:D

Ειχα δει στο youtube ενα βιντεο που ειχαν σε ενα caique ενα κινητο ψευτικο και οταν παταγε καποιον αριθμο ελεγε κατι(προφανως καποια λεξη που ηθελαν να του μαθουν)

Πιστευω οτι ειναι πολυ εξυπνο κολπο και ειναι κατι πολυ διασκεδαστικο για τα πουλια. Ελπιζω να βρω κατι παρομοιο.
 
Συνήθως προσπαθεί να γλείψει την οθόνη και κάνει κλικ στα κουμπιά. Ενθουσιάζεται όταν με βλέπει να χρησιμοποιώ το τηλέφωνο. Νομίζει ότι είναι παιχνίδι και θέλει να παίξει μαζί του.

Φώτη, έχω δει ορισμένα παιχνίδια τηλέφωνα. Θα προσπαθήσω να βρω ένα για το Ντιούι!

- Post added at 07:51 AM - Previous post was at 07:50 AM -

Να του παρεις ενα δικο του, θα παρω κι εγω ενα στο Φοιβο και θα στελνουν μηνυματα μεταξυ τους.
Εχει πολυ πλακα παντως, το δικο μου το τερατακι βεβαια, νομιζω οτι δεν θα ηταν τοσο τρυφερο με το τηλεφωνο μου οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να του το δωσω. Κι αυτα τα καινουρια χαλανε πανευκολα.

Νομίζω ότι ο Ντιούι θα ήθελε να προσπαθήσει να μιλήσει με το Φοίβο στο τηλέφωνο. Είναι πολύ φιλικό πουλί.
 
Γρήγορα τηλέφωνο στο παιδί.
;):Big Grin:Ενα τελευταιας τεχνολογιας τηλεφωνο και με ειδικο προγραμμα πληρωμης στα υπεραστικα για Ελλαδα (με τοσους θαυμαστες!)
Να τον χαιρεσαι Jamie!
 
αυτό είναι αλήθεια, Σίσσυ. Ή θα πρέπει να βρω μια δουλειά για τον Dewey. Ίσως να μπορεί να κερδίσει τα χρήματα για τις κλήσεις.
 
Jamie, στείλε το βιντεάκι στην Apple ίσος θα φτιάξουνε ενα iPhone ιδικά για έξυπνους παπαγάλους! :D
 
Παλι καλα που εσενα απλα γλυφει το κινητο...
Ο Γιουτζακος ειχε καταφερει και μου ειχε φαει ολο το κινητο γυρω-γυρω!
 
.. Αν παρει και ο γιαννης του Αρη τηλεφωνο θα αρχισω να εχω υπονοιες για τηλεφωνικο σεξ μεταξυ των δυο lorries
 
Back
Top