Ασθένειες Συμβουλεs για υγεια του ζακο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζακο
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

ζακο

PB New Member
Εγγραφή
17 Νοε 2008
Μηνύματα
2
Πόλη
Ιωάννινα
καλημερα, εχω ενα ζακο απο τον περασμενο ιουνιο. τωρα ομωs τα εχω παιξει. τον παπαγαλο μου τον χαρισε εναs φιλοs, και ενω του εχω μαθει λεξειs, ρυθμουs, απο παρασκευη καθεται ακινητοs και φουσκωμενοs. Δεν εχει διαρροια αλλα ουτε ειναι και κανονικεs oι εκκενωσειs του. μου ερχεται κριμα γιατι δεν μπορω να τον βοηθεισω. καταλαβε καποιοs τι μπορει να εχει;
 
καλημερα, εχω ενα ζακο απο τον περασμενο ιουνιο. τωρα ομωs τα εχω παιξει. τον παπαγαλο μου τον χαρισε εναs φιλοs, και ενω του εχω μαθει λεξειs, ρυθμουs, απο παρασκευη καθεται ακινητοs και φουσκωμενοs. Δεν εχει διαρροια αλλα ουτε ειναι και κανονικεs oι εκκενωσειs του. μου ερχεται κριμα γιατι δεν μπορω να τον βοηθεισω. καταλαβε καποιοs τι μπορει να εχει;
Τρώει; Πίνει νερό; Το ότι κάθεται ακινητος και φουσκωμένος δεν είναι καλό σημάδι. Το συντομότερο να το δει γιατρός το παπαγαλάκι. Μόνο ο γιατρός θα μπορέσει να τον βοηθήσει. Ούτε εμείς, ούτε εσυ...
 
ζακο Εκτός Forum

Τελευταία Δραστηριότητα: Σήμερα 02:47

Tο μήνυμά του εστάλη στις 2:38 και ήταν σε σύνδεση μέχρι 2:47 (μόνο).

Συνεπώς ούτε το μήνυμα του Δημήτρη με τους Κτηνίατρους έλαβε, ούτε της Μαίρης για το επείγον της υπόθεσης ούτε και του Τheo που επίσης έδειχνε την αγωνία του για ανάγκη γιατρού! Τι άλλο να γράψουμε; Ας ελπίσουμε τουλάχιστον να μας απαντήσεινα και να πάνε όλα καλά.
 
Κανένας εδώ μέσα δεν είναι γιατρός για να σε βοηθήσει με ακρίβεια. Πηγαίνε τον ή στο Αγροτικό Κτηνιατρείο ή στον κ. Πανταζή στην Χρ. Κάτσαρη.
 
συμβουλεs για υγεια ζακο

παιδια καλησπερα απο γιαννενα. Θελω να ευχαριστησω τον δημητρη πετροπουλο και την μαιρη που απαντησαν στον προβληματισμο μου με την υγεια του ζακο μου. χαρη στον δημητρη βρηκα τηλ του πτηνιατρου αχιλλεα ακριβη και οσο μπορεσε ο ανθρωποs (μεσω τηλ)- γιατι στα γιαννενα δεν εχουμε ειδικευμενο σε τετοια πουλια γιατρο-με βοηθησε. Ο ζακο μου σημερα το απογευμα μου ξαναμιλησε και ειναι και παλι κινητικοs. καλη συνεχεια
 
μπορεις να ρωτησεις τον γρηγορη η τον χαρη που ειναι πατριωτακια μας να σου δωσουν τηλεφωνα απο κτηνιατρους. Δεν μπορει να μην υπαρχει στα Γιαννενα κτηνιατρος... Περαστικα στο πουλι!
 
Back
Top