Γενικά Σύμπτωση ή διαίσθηση;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Lefterhs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Lefterhs

PB Member
Εγγραφή
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
563
Πόλη
Νέα Επιβάτες
Οι περισσότεροι φίλοι εδώ μέσα ξέρουν ότι πριν λίγο καιρό είχα ένα ατύχημα στον δεξί μου βραχίωνα και ώμο. Λίγες μέρες μετά την επιστροφή μου από την κλινική στο σπίτι, ο μικρός μας Ρόκο άρχισε να δαγκάνει με μανία το δεξί του φτερό στο σημείο που ενώνεται με το σώμα του(ώμος αν μπορούμε να το πούμε έτσι...). Ταυτόχρονα τσίριζε σαν πονούσε πολύ, παρόλο που πετούσε κανονικά και με την συνηθισμένη του ταχύτητα! Εδώ πρέπει να επισημάνω ότι ενώ έρχεται κανονικά στο αριστερό μου χέρι, αρνείται πεισματικά να ανέβει στο δεξί. Ανησυχήσαμε πάρα πολύ μήπως είναι πληγωμένος ή έχει κάτι άλλο, τον πήγαμε στον γιατρό ο οποίος εξέτασε το φτερό του και δεν βρήκε απολύτως τίποτα. Εδώ και λίγες μέρες που έβγαλα τον νάρθηκα και άρχισα να κουνάω πάλι το χέρι μου, έχει περιορίσει κατά πολύ να κάνει αυτό που σας περιέγραψα. Δεν έχει σταματήσει τελείως, αλλά κι εγώ δεν κουνάω ακόμη το χέρι φυσιολογικά. Θα εκτιμούσα πολύ αν μου λέγατε την γνώμη σας. Το θεωρείτε σύμπτωση ή διαίσθηση; Έχετε ακούσει ή έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε σας; Ζητώ συγνώμη για το μεγάλο post!
 
Λογικη αντιδραση.. Εδω ενα πραμα απο τοχωρο τους να μετακινησεις μπορει
να αγριεψουν.. Ποσο μαλλον αν βλεπει ενα περιεργο πραμα (ναρθηκας)
πανω στο σε ενα τοσο προσφιλη γι αυτον μερος οπως το χερι σου.. Και
χερι που μαλλον δε τον χαιδευε οσο ειχε αυτο το πραμα πανω του.. Παλι καλα που δεν ορμησε στον ναρθηκα να τον φαει..
 
Back
Top