Γενικά Τάισμα Lovebird

constadinos

PB Member
Εγγραφή
24 Νοε 2008
Μηνύματα
486
Πόλη
Περιστέρι
Παιδια κοιταξτε:)! Μολις τωρα τα τραβηξα και σας το βαζω να το δειτε κι εσεις! Δεν ειναι φανταστικο... 😀


 
Μπραβο Κωνσταντινε.Απολαυστικο θεαμα. Ποσο τρυφερα ταιζει το ενα το αλλο! Ο αρσενικος ειναι ο μπλε;
Ηρεμισε ο αρσενικος καπως τωρα;Ειναι ακομα επιθετικος;
 
Ναι ο μπλε ειναι ο αρσενικος! Ευτυχως καπως ηρεμησε αλλα δεν παυει να ειναι υπερπροστατευτηκος απεναντυ στην θηλυκια!
 
Μπραβο Κωνσταντινε.Απολαυστικο θεαμα. Ποσο τρυφερα ταιζει το ενα το αλλο!
Mariah εγώ τα είδα να φιλιούνται, εσύ είδες να ταϊζει το ένα το άλλο; Kωνσταντίνε θέλουμε κι'άλλο youtube να καταλάβουμε τι ακριβώς κάνουν! Ήταν πολύ λίγο (μικρό) για να δούμε... Ποιά έχει δίκιο!
 
Μου αρεσουν πολυ τα χρωματα των Lovebirds σου.


Μαρια ο αρσενικος αν προσεξεις σε καποια στιγμη κουναει το κεφαλι πανω κατω! Ετσι αναιβαζει την τροφη και την δινει στην θηλυκια! Απλα δεν εχει διαρκεια για να το καταλαβεις.
 
Αυτο που λεει ο Φωτης ειναι το σωστο! Πραγματι κουναει το κεφαλι του πανω κατω βγαζει τροφη και της τη δινει. Οσο για το βιντεο παιδια συγγνωμη εχεται δικιο! Τεσσερεις φορες εκαναν την κινηση αυτη και εγω επιασα τις δυο, ειναι θεμα χρονου! Μετα η θηλυκια του ζητα κι αλλη τροφη! Μαλλον του τελιωσαν τα αποθεματα και παει στο κλουβι οπου και τρωει! Αν τους πετυχω κι αλλη φορα θα προσπαθησω να βγαλω περισσοτερο!
 
Με λιγα λογια αν καταλαβες θελουμε να δουμε και αλλο βιντεακι με τα Lovebirds διοτι μας αρεσε πολυ!:D.
 
Μπραβο Κωνσταντινε. Σ'ευχαριστουμε για το βιντεο. Το περιμενα πως και πως. Ειναι πολυ γλυκα και ερωτευμενα τα μικρα. Ο αρσενικος την προσεχει και την φροντιζει σαν βασιλισσα.
 
Back
Top