Γενικά Τα αρσενικά μου καναρίνια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Nikfree
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Nikfree

PB Member
Εγγραφή
19 Απρ 2016
Μηνύματα
684
Πόλη
Αθήνα
λοιπον για να δουμε τι εχουμε εδω θα σας δειξω τα 3 αρσενικα μου οι φωτο δν ειναι και οι κλτερες γτ τις εβγαλα την ωρα του καθαρισμου τους! Οποτε ζητω συγνωμη απο τωρα...
σκου.webp σκουφ.webp
απο εδω το σκουφατο μου ο κυριος που βλεπετε εχει τρομερη αγαπη με αυτες τις πατιθρες τις ειχα αλλαξει καποια στιγμη και καθοταν στον πατο του κλουβιου και δν εκανε τπτ μεχρι που τιςς ξανα εβαλα και αρχισε να τραγουδαει...
αυτο ειχε το θεμα με τα ποδια του αλλα το ξεπερασαμε ευτυχος!

κοκ.webp κοκκ.webp
εδω εχουμε τον κυριο που μας ταραξε σημερα ολα καλα τελικα ηρεμος και τρωει και τραγουδαει τωρα το μονο ξεχωριστω για αυτο το καναρινι ειναι το χρωμα του το οποιο μου αρεσει και παρα μα παρα πολυ!

θρ3.webp θρ4.webp θρ5.webp
αυτος ειναι ο τελευταιος κυριος ο ποιος ειναι μαστορας μεγαλος μεγαλη τρελα του η κουνια του η οποια την βαζει και την βγαζει μονος του χωρις να δυσκολευετε καθολου κανει πολλα ακρωβατικα πανω εκει εχει μεγαλη πλακα... ειναι φετινο και ο πατερας του ειναι ο απο πανω... Τωρα οσο για το κυριος δν ειμαι και 100% σιγουρος θα δειξει η πορεια!

αυτα ειναι τα αρσενικα μου καποια στιγμη θα ανεβασω και τις κυριες τις παρεας μολις ομως φτιαξουν τα φτερα τους για να ποζαρουν ωραια στον φακο!

επισης ξανα ζητω συγνωμη για τις κακιες φωτο αλλα επεσαν πανω στον καθαρισμο!
 
Αν και οι φωτογραφίες τα αδικούν... εντούτοις δείχνουν ωραία, περιποιημένα και καθαρά (στο πρώτο δεν έχεις βάλει ούτε χαρτί στον πάτο;)
εε ναι γτ ηταν ενα ωρα καθαριοτητας ακομα δν ειχα τελειωσει καν...
και μου ηρθε η εμπνευση για φωτο θα ανεβασω κλτερες! σε λιγο μαζι με τις κυριες τις παρεαςς
 
Πάντα οι φώτο βγαίνουν πριν ή μετά τον καθαρισμό! Να τα χαίρεσαι! :D

Θα έλεγα για τις πατήθρες και την κούνια αλλά αφού τους αρέσουν τι να πω! Να περνάτε όμορφα!
 
Τέλεια και πανέμορφα τα καναρίνια σου! Να τα χαίρεσαι όλα! Ανυπομονώ για τις φωτογραφίες των δεσποινίδων του κοπαδιού σου και είμαι σίγουρος ότι θα είναι το ίδιο όμορφες!
 
Τέλεια και πανέμορφα τα καναρίνια σου! Να τα χαίρεσαι όλα! Ανυπομονώ για τις φωτογραφίες των δεσποινίδων του κοπαδιού σου και είμαι σίγουρος ότι θα είναι το ίδιο όμορφες!
Ειναι ειναι

Ειναι ειναι
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια
 
Πολυ ομορφα ολα να τα χαιρεσαι.
Μαρεσε πολυ ο χαρακτηρας του τελευταίου.
Πολυ παιχνιδιαρης, σπανιο για καναρινι να κανει τοσα ακροβατικα :)
 
Πολυ ομορφα ολα να τα χαιρεσαι.
Μαρεσε πολυ ο χαρακτηρας του τελευταίου.
Πολυ παιχνιδιαρης, σπανιο για καναρινι να κανει τοσα ακροβατικα :)
Αν τα καταφερω θα ανεβασω φωτο οταν κρεμιετε στην κουνια...
Ισως ειναι μικρος ακομα
 
Επειδή δε θα ήθελα να αδικήσεις πάλι τα φιλαράκια σου με μικρές φωτογραφίες ακολούθησε όλα όσα γράφονται εδώ petbirds.gr/community/threads/Επισύναψη-αρχείου-σε-Μήνυμα.9996/.
Προς το τέλος μάλιστα γράφει για τον τρόπο που μπορούμε να μικρύνουμε τις φωτογραφίες στα επιθυμητά μεγέθη.
 
λοιπον για να δουμε τι εχουμε εδω θα σας δειξω τα 3 αρσενικα μου οι φωτο δν ειναι και οι κλτερες γτ τις εβγαλα την ωρα του καθαρισμου τους! Οποτε ζητω συγνωμη απο τωρα...
View attachment 44362 View attachment 44364
απο εδω το σκουφατο μου ο κυριος που βλεπετε εχει τρομερη αγαπη με αυτες τις πατιθρες τις ειχα αλλαξει καποια στιγμη και καθοταν στον πατο του κλουβιου και δν εκανε τπτ μεχρι που τιςς ξανα εβαλα και αρχισε να τραγουδαει...
αυτο ειχε το θεμα με τα ποδια του αλλα το ξεπερασαμε ευτυχος!

View attachment 44365 View attachment 44366
εδω εχουμε τον κυριο που μας ταραξε σημερα ολα καλα τελικα ηρεμος και τρωει και τραγουδαει τωρα το μονο ξεχωριστω για αυτο το καναρινι ειναι το χρωμα του το οποιο μου αρεσει και παρα μα παρα πολυ!

View attachment 44367 View attachment 44368 View attachment 44369
αυτος ειναι ο τελευταιος κυριος ο ποιος ειναι μαστορας μεγαλος μεγαλη τρελα του η κουνια του η οποια την βαζει και την βγαζει μονος του χωρις να δυσκολευετε καθολου κανει πολλα ακρωβατικα πανω εκει εχει μεγαλη πλακα... ειναι φετινο και ο πατερας του ειναι ο απο πανω... Τωρα οσο για το κυριος δν ειμαι και 100% σιγουρος θα δειξει η πορεια!

αυτα ειναι τα αρσενικα μου καποια στιγμη θα ανεβασω και τις κυριες τις παρεας μολις ομως φτιαξουν τα φτερα τους για να ποζαρουν ωραια στον φακο!

επισης ξανα ζητω συγνωμη για τις κακιες φωτο αλλα επεσαν πανω στον καθαρισμο!
Αν και δεν φαίνονται πολύ καλά, να τα χαίρεσαι, είναι κουκλάκια!
 
Back
Top