Γενικά Τα βαφτίσια

Nikoletta

PB Member
Εγγραφή
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα
727
Πόλη
Άλιμος
Γεια χαρά σε όλους! Άνοιξα καινούργιο topic για να σας ενημερώσω ότι τα βαφτίσια έγιναν λίγο νωρίτερα! Αφού και ο κ. Μάκης (που όπως είπε ο Δημήτρης, είναι ουσιαστικά η "μάνα" του κάναρου) έδωσε το ελεύθερο να το βγάλω όπως μου αρέσει, το βάφτισα! Για την ακρίβεια μου βγήκε αυθόρμητα και νομίζω ότι του πάει κουτί:...
...ΤΙΜΟΛΕΩΝ! :D
Όταν τον φωνάζω έτσι ("Τιμολέοντα;"), κάνει έναν γουργουριστό ήχο σα να θέλει να κελαηδήσει! Είναι και μαγκάκος, του έβαλα ένα μικρό ματσάκι μπρόκολο και ανέβηκε πάνω, κρατάει κόντρα με την μία πατουσίτσα και το μασουλάει!

Εξακολουθεί,όταν είναι χαλαρός, να σηκώνει τις πατούσες του εναλλάξ και αργά, τεντώνοντας τα δαχτυλάκια του, αλλά νομίζω ότι μπορεί να το κάνει για ξεκούραση/ ξεμούδιασμα.

Περιμένω εντυπώσεις για το νέο μας όνομα! Ελπίζω αύριο ή τη Δευτέρα να ανεβάσω και φωτό. Τα παστάκια από τα βαφτίσια εκκρεμούν :D
 
να σου ζησει ο μικρος...ωραιο ονομα και πρωτοτυπο :)
 
Nα σου ζησει! Εγω περιμενω μπομπονιερα κ φωτο του μικρου.
 
Να τον χαιρεσαι Νικολεττα τον Τιμολεοντα! Περιμενουμε Φωτογραφιες απο τα βαφτισια και διπλο γλυκο!
 
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους! Ο κάναρός μου θα γίνει μεγάλος τραγουδιστής, από χθες κάνει προσπάθειες να τα πει :16:
 
Back
Top