Γενικά Τα δικά μου gloster

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης fotis71
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
πόσο πολύ μου αρέσουν τα γκλοστεράκια! Είναι αυτά που χαζεύω περισσότερο στις εκθέσεις.
να τα χαίρεσαι τα κουκλάκια σου!
 
Φώτη γεια σου και καλώς ήρθες στην παρέα! Ειμαι ο Βαγγέλης από άγιο Δημήτριο και αν δεν κάνω λάθος η 1 ειναι από μένα! Αν δεν κάνω λάθος φιλε τώρα σε λίγο καιρό που θα ξεκινήσουμε αναπαραγωγές να ανταλλάσουμε απόψεις και σχόλια άλλωστε και τα αίματα των πουλιών μας ειναι γνωστά!
 
Καλησπέρα Βαγγέλη
Σωστά φίλε η 1, είναι η δικιά σου 😉
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Καλησπέρα Βαγγέλη
Σωστά φίλε η 1, είναι η δικιά σου 😉

Μπράβο ρε φιλε πολύ ωραια τα gloster σου! Σου εύχομαι καλές αναπαραγωγές σε λίγο καιρό και ότι χρειαστείς στη διάθεση σου! Ο δάσκαλος μπορεί να φεύγει αλλά εμείς έχουμε τις βάσεις για να βγάλουμε ότι καλύτερο μπορούμε!
 
Θα προσπαθήσω το καλύτερο
Μην ξεχνάς είναι η πρώτη επίσημη

Σ' ευχαριστώ πολύ Γιώργο
 
Τι εννοείς με το παραπάνω Ευάγγελε;

iane καλησπέρα! Εννοουσα πριν με τον φίλο Φώτη ότι επειδή από τον ίδιο άνθρωπο έχουμε πάρει τα περισσότερα πουλιά μας και θα πάει επαρχία γιαυτο ο λόγος!

Φώτη ολα καλα θα πάνε και θα επικοινωνούμε όποτε θες για το καλύτερο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
θα πάει επαρχία
..υπάρχουν πολλοί και άξιοι εκτροφείς gloster στην περιοχή μας, κάποιοι μάλιστα είναι μέλη της κοινότητας του petbirds, οπότε μην ανησυχείτε..
όρεξη για διάβασμα και σωστή δουλειά(με υπομονή) να υπάρχει & όλα καλά θα σας πάνε.👍
 
Μωρε τι ομορφες φατσουλες ειναι αυτες; Παντα μου εκανε εντυπωση το πως βλεπουν αυτα τα πλασματακια..χιχι
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Back
Top