Γενικά Τα καναρινακια μου ποζαρουν στον φακο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης aggel
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

aggel

PB Member
Εγγραφή
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
843
Πόλη
Ρόδος
παιδια αυτα ειναι τα καναρινια μου το κοκκινοπορτοκαλι ειναι ο Ice:) και το κιτρινο η πολυαγαπημενη μου καναρινα🙄 η Λινα και σε 1 βδομαδα εχω τον καναρο 9 μηνες και την καναρινα 4 μηνες παρακατω ακολουθουν φωτος απο τα γλυκα μου καναρινια:
 

Συνημμένα

  • Εικόνα 205.webp
    Εικόνα 205.webp
    60 KB · Προβολές: 114
  • Εικόνα 207.webp
    Εικόνα 207.webp
    26,3 KB · Προβολές: 101
  • Εικόνα 204.webp
    Εικόνα 204.webp
    64,5 KB · Προβολές: 120
  • Εικόνα 209.webp
    Εικόνα 209.webp
    39,5 KB · Προβολές: 121
Aγγελε να χαιρεσαι τα πασίγλυκα φιλαράκια σου! 🙂

Αν μου επιτρέπεις θα ήθελα να σου πώ να βγάλεις την κούνια από το κλουβί γιατί περιορίζεται ο χώρος που έχει στην διάθεσή του το πουλάκι για να πετάει και να γυμνάζει τα φτερά του. Καλό θα ήταν να βγάλεις και το παστέλι γιατί περιέχει πολλά γλυκαντικά. Επίσης να αντικαταστήσεις με σουπιοκόκκαλο το πορτοκαλί κομμματάκι γύψου. Θα σου πρότεινα επίσης να γυρίσεις τις πατήθρες με την ίδια διάταξη που ειναι στο κλουβί με το πορτοκαλί πουλάκι. Νομιζω οτι έτσι κερδίζεις ωφέλιμο χώρο στο κλουβί.
 
πολυ ομορφα ειναι.. Να σου ζησουν. Γιατι δεν εβαλες και καμια φωτο στα καλλιστεια;
 
Και τα δύο είναι κουκλιά. Αλλά η Λίνα είναι πανέμορφη! Να τα χαίρεσαι
 
σας ευχαριστω Τζωρτζινα τα παστελια τα εχω κοψει μετα τα πουλακια ειναι στο κλουβι του καναρου και οι φωτος ειναι τραβηγμενες πριν 2μηνες. Φωτη δεν τα εβαλα γιατι εβαλα το γλυκουλη μου lοvebird θα τον παρουσιασω αργοτερα.σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια
 
ευχαριστω Γεωργια ελπιζω να κανουν καλη παρεα μετο πιγκουινακι μου ακια ξεχασα να σας πω οτι κελαιδαει η Λινα
 
καλαιδαει; Μηπως δεν ειναι λινα. Αλλα ειχε ειπωθει καποτε οτι και τα θυληκα μπορει να κελαιδησουν αρκει να ναι παρα πολυ πηρωμενα...
 
που ειχα κανει αναλογο θεμα μου ειπαν οτι αν ειναι πυρωνμενη που ηταν και ειναι φουλ πυρωμενη μπορει να κελαιδισει ομως δεν κανει και τιποτα το σπουδαιο οπως ο καναρος
 
Back
Top