Γενικά Τα καναρινια μοζαικ μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης pap
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
το ένα ωραιότερο από το άλλο! φτου φτου φτου πάρε κι εσύ τα σκόρδα σου αφού "σκιάζεσαι" :)
 

Συνημμένα

  • garlic-wreath-on-the-door.webp
    garlic-wreath-on-the-door.webp
    43,3 KB · Προβολές: 91
  • Like
Αντιδράσεις: pap
😀 ευχαριστω. Απλα ειμαστε λιγο επιφυλακτικοι, λίγο!
 
Eγώ δεν θα σταθώ στα πουλιά (που είναι πανέμορφα), αλλά (στο λίγο που φαίνεται) στην καθαριότητα του χώρου τους.. Μπράβο ρε Πάνο. Εύχομαι πάντοτε να έχεις όρεξη να τα φροντίζεις έτσι, κι αυτά να σε αποζημιώνουν με όμορφα και υγιή πουλιά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pap
Φτου φτου να τα χαίρεσαι! Τα λέμε με αγάπη δεν ματιαζουμε! 😉
 
  • Like
Αντιδράσεις: pap
νικο καποια στιγμη θα τα δεις και απο κοντα. Καθαριοτητα ΠΑΝΤΑ!
γιαννη και αλικη σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια. Εννοειται απο ανθρωπους που τα αγαπανε δε φοβομαστε το ματι.
 
Ωραιο το ζευγαρακι τα ασπροκοκκινα Παναγιωτη, κατι μου θυμιζουν! 😀
 
  • Like
Αντιδράσεις: pap
γεια σου γιωργο...😀. Καλα εκανε σεμιναριο ο συλλογος σου, πηγα εγω και εσυ δεν ησουν;
τστστσ ντροπη!:D
 
Και πολυ καλα εκανες που πηγες, αν δεν δουλευα θα ερχομουν και εγω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pap
Πανο να χαιρεσαι τα πουλια σου ειναι καταπληκτικα και πανεμορφακαι πολυ ωραιο βαψιμο μποραβο,
images
 
παιδια καλημερα! Ξεκινησαμε καλα πλεον και παμε για δαχτυλιδωματα το σκ! Δε λεω λεπτομερειες μην το ματιασω,θα παρουσιασω φωτος σε λιγο καιρο!
 
λοιπον αν και αρκετα πουλια πηγανε στα καινουργια αφεντικα τους πριν προλαβω να τραβηξω φωτος,θα ηθελα να σας παρουσιασω καποια απο τα αποτελεσματα μου.
μια κακη αν. Περιοδος με λιγο παραπανω απο 30 πουλια μεχρι στιγμης και αλλα τοσα δυστηχως που δεν τα καταφεραν.

στην πρωτη φωτο τα πουλακια ειναι μηνιατικα, στις επομενες δυο στη διαδικασια βαφης και στην τελευταια φαγαμε και κοιμομαστε.
θα ανεβαζα παραπανω φωτος αλλα πραγματικα το προγραμματακι μειωσης του μεγεθους της φωτο μου σπαει τα νευρα!:D

rsz_dsc_0387.webp rsz_dsc_0388.webp rsz_dsc_0389.webp rsz_dsc_0394.webp
 
Back
Top