Τα κορίτσια μου, Μόλλυ, Τζίντζερ και Γουίντερ

Anna Maria Mp

PB Member
Εγγραφή
1 Μαϊ 2021
Μηνύματα
501
Πόλη
Αθήνα
Καλησπέρα σε όλους! Εδώ και τόσο καιρό είχα την ευκαιρία να συστηθώ και να σας γνωρίσω ως "η μαμά του Πίτερ" του παροτλετ μου 🥰
Είμαι όμως και περηφανη σκυλομαμά 3 γλυκυτατων κοριτσιών.
Σας παρουσιαζω την Μολλυ, Την Τζίντζερ και την Γουιντερ !
 

Συνημμένα

  • IMG_20220719_114522.webp
    IMG_20220719_114522.webp
    85,4 KB · Προβολές: 43
@MARY58 Ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου! 🙂Καλε ναι, η ποζα και το χαμόγελο είναι από τα αγαπημένα μας 🥰
[automerge]1658222577[/automerge]
@ΜΑΡΙΑαα Ευχαριστώ πολυ! Θα συμφωνήσω απόλυτα για τα κορίτσια 😝
Ποιος στην χάρη του Πίτερ 😅χαχαχα
 

Συνημμένα

  • IMG_20220719_121917.webp
    IMG_20220719_121917.webp
    27,9 KB · Προβολές: 12
@Anna6 Σε ευχαριστώ παρα πολυ!
Τις ανέφερα με την σειρά που έχουν στηθεί για φωτογράφιση 😋
Μπροστά λοιπόν ξεκινάμε με την Μολλυ, συνεχίζουμε με την Τζίντζερ και το χασκυ η μικρή της παρεας είναι η Γουιντερ που έχει ένα μπλέ και ένα καφέ ματάκι! 🥰
[automerge]1658230179[/automerge]
@Sissy Σε ευχαριστώ παρα πολυ! 🙏
Η Μολλυ είναι 9 (την πηρα μωρό από φιλοζωική), η Τζίντζερ είναι 7 (την βρήκα κουτάβι στο δρόμο μούσκεμα από την βροχή και την έσωσα από τυφο) και η Γουιντερ είναι 4 και την έσωσα από κακοποίηση σε ταράτσα 😕
 
Καλησπέρα σε όλους! Εδώ και τόσο καιρό είχα την ευκαιρία να συστηθώ και να σας γνωρίσω ως "η μαμά του Πίτερ" του παροτλετ μου 🥰
Είμαι όμως και περηφανη σκυλομαμά 3 γλυκυτατων κοριτσιών.
Σας παρουσιαζω την Μολλυ, Την Τζίντζερ και την Γουιντερ !
Δεν θα πω τίποτα για το ποσο όμορφα είναι!
Ένα πράγμα θα πω από καρδιάς... ότι δεν γίνεται και τα 3 σκυλάκια να στήθηκαν και να χαμογελάνε κυριολεκτικά, στην φωτογραφία! Συμπερασματικά, χαμογελάνε συνεχεία!να τα χαίρεσαι! ❤️
 
@Ledagcc σε ευχαριστώ παρα πολυ! 🥰
[automerge]1658238631[/automerge]
@ckdodis σε ευχαριστώ παρα πολυ!
Χαμογελάνε η αλήθεια είναι🥰
Στην συγκεκριμένη φωτογραφία είχα παει επίσκεψη και τις είχα παρει μαζι ,οπότε γέλιο στο τετράγωνο 😅
Και που να δεις όταν πάμε διακοπές.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τι γλυκειά παρέα είναι αυτή!
Όμορφες, από σπίτι και με ωραία ονόματα!
Η Μολλυ είναι 9 (την πηρα μωρό από φιλοζωική), η Τζίντζερ είναι 7 (την βρήκα κουτάβι στο δρόμο μούσκεμα από την βροχή και την έσωσα από τυφο) και η Γουιντερ είναι 4 και την έσωσα από κακοποίηση σε ταράτσα 😕
Πάνω απο όλα όμως είναι τυχερές που βρήκαν εσένα και ομόρφυνες με αγάπη τη ζωή τους!
Μπράβο για την ευαισθησία και την πράξη σου Άννα Μαρία! 😍
 
@Sissy σε ευχαριστώ πολυ Σίσσυ! Νομίζω ο καθένας στην θέση μου θα έπραττε το ίδιο, να βοηθήσει ψυχούλες που το έχουν ανάγκη και να τους δώσει σπιτάκι και αγάπη!
Άλλωστε μου το έχουν ανταποδώσει στο 10πλο🥰
 
Back
Top