Γενικά Τα νέα του River (parrotlet)

Εγγραφή
27 Δεκ 2018
Μηνύματα
22
Πόλη
Μαρκόπουλο
Καλημερα στην ομορφη παρεα σας μετα απο καιρο! Η αληθεια ειναι οτι εχω πολυ καιρο να γραψω λογω χρονου αλλα δεν σημαινει οτι εχω σταματησει να τα διαβαζω! Τελος παντων ο river απο τις πρωτες κιολας μερες ετρωγε απο το χερι μας και μας αφηνε να χαηδευουμε το κεφαλακι του! Την δευτερη βδομαδα εκανε την πρωτη του βολτα εκτος κλουβιου! Τωρα 6 μηνες μετα βολταρει ελευθερος τουλαχιστον 3 ωρες την μερα! Το αγαπημενο του παιχνιδι ειναι οι μπαλες που αμα της κουνησεις τρεχει! Εχει κανει και 2 ταξιδια. Στο πρωτο οταν ειμασταν στον καραβι ειχε μπλεχτει το ραμφος του σε ενα παιχνιδι και οταν εβαλα το χερι μου μεσα και τον ξεμπλεξα αυτος καταλαβε οτι ηταν η ωρα να παει βολτα και βγηκε εξω! Ευτυχως ομως τον κουκουλωσα με την κουβερτα που ειχαμε πανω απο το κλουβι για να ειναι σκοτεινα και τον εβαλα παλι μεσα. Γενικα ολους αυτους τους μηνες ο river μας εχει τρελανει ολους! ❤️️️️
[automerge]1563441807[/automerge]
Ξεχασα να σας βαλω και φωτογραφιες!


Screenshot_20190718-120037_Gallery.jpgScreenshot_20190718-120050_Gallery.jpgScreenshot_20190718-115934_Gallery.jpgScreenshot_20190718-120053_Gallery.jpg
 
κουκλάκι ο μικρούλης σου!💕💞💕
να τον χαίρεσαι! 🙂
Ευχαριστω❤️️️️
[automerge]1563448196[/automerge]
Ζουζουνιαρης ο Ριβερ!
Πολύ όμορφος! Να τον χαίρεσαι!
Ευχαρστω πολυ
[automerge]1563448210[/automerge]
Γλυκός σαν καραμέλα! Να τον χαίρεσαι και να είναι πάντοτε υγιείς!
 
Να τον χαίρεσαι τον πρασινούλη σου Ιωάννα!
Ευτυχώς που κατάφερες να τον πιάσεις! Από τη στιγμή που έχει μάθει να βγαίνει από το κλουβί, θα πρέπει να προσέχεις ιδιαίτερα όταν βρίσκεστε εκτός σπιτιού. :)
 
Back
Top