Ασθένειες Τα νεογενητα μου δεν αντεχουν και πεθαινουν γιατι;

ταιζονται; στις ποσες μερες σου πεθαινουν; Μαυρη τελεια μου ερχεται στο μυαλο.
 
Τι είδους νεογέννητα είναι; Κάντε μια προσπάθεια να εξηγήσετε το πρόβλημά σας. Πώς μπορεί να περιμένετε να ασχοληθεί κάποιος με το πρόβλημά σας, όταν εσείς οι ίδιοι δεν καταδέχεστε να διαθέσετε ούτε ένα λεπτό για να το παρουσιάσετε;
 
Δεν σε ρωτησε για ρατσα απ'οτι καταλαβα αλλα για ποιο ειδος. Καναρινια, παπαγαλοι, παραδεισια, τι πουλια εχεις; Οταν ανοιγουμε ενα νεο θεμα ζητωντας πληροφοριες πρεπει να εξηγουμε οσο καλυτερα γινεται το ζητημα που μας απασχολει. Εσυ ξεχασες να μας πεις το ειδος λες και ξερουμε ολοι τι πουλια εχεις. :D
 
ρε φοιβο αφου μπικα στον φακελο για τα καναρινια λες να λεω για παπαγαλους; Σφου μπικα τον φακελο γενικα μετα καναρινια λες να λεω για παπαγαλους;
 
ρε φοιβο αφου μπικα στον φακελο για τα καναρινια λες να λεω για παπαγαλους; Σφου μπικα τον φακελο γενικα μετα καναρινια λες να λεω για παπαγαλους;
Κωνσταντίνε, αν ήξερες πόσες ερωτήσεις γίνονται καθημερινά σε εντελώς άσχετες κατηγορίες, μέχρι τη στιγμή που θα καταλάβουμε περί τίνος πρόκειται για τις μεταφέρουμε στη σωστή κατηγορία, δεν θα χρησιμοποιούσες αυτό το επιχείρημα. :)

Εν πάση περιπτώσει, σκοπός μου δεν ήταν να σε προσβάλλω αλλά να πω γενικά ότι όσο καλύτερη είναι η περιγραφή του προβλήματος μας, τόσο πιο πολλές πιθανότητες υπάρχουν να ασχοληθεί κάποιος σοβαρά με το πρόβλημα και άρα να λάβει περισσότερο σοβαρές απαντήσεις.

Κοίταξε λιγάκι αυτά τα θέματα και αν στη συνέχεια εξακολουθήσεις να έχεις απορίες, γράψτες σε αυτό το θέμα και ίσως να μπορέσουμε να βοηθήσουμε περισσότερο.

Γιατί πεθαίνουν οι νεοσσοί καναρινιών
Θνησιμότητα των νεοσσών στη φωλιά
Από το αυγό του καναρινιού μέχρι τον απογαλακτισμό των νεοσσών
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Πολλα μελη Κωνσταντινε δεν ανοιγουν το θεμα τους στην σωστη ενοτητα. Το 20% των θεματων που ανοιγονται καθημερινα χρειαζονται μεταφορα στην σωστη ενοτητα ειτε απο βιαστικο λαθος των μελων ειτε απο αδυναμια χειρισμου των λειτουργειων του φορουμ επειδη ειναι νεα μελη.

edit: Σταυρο γραφαμε μαζι :)
 
Back
Top