Ασθένειες Τα ποδια της καναρας βγαζουν σαν σπυρια ασπρα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Nikfree
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Nikfree

PB Member
Εγγραφή
19 Απρ 2016
Μηνύματα
684
Πόλη
Αθήνα
Παιδια καλησπερα στην καναρα μου βλεπω οτι τα ποδια της βγαζουν σαν σπυρια ασπρα και ειναι λιγο πρισμενα να τονισω οτι πυρωνει δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο... Τα παταει και τα 2 κανονικοτατα
 
Παιδια καλησπερα στην καναρα μου βλεπω οτι τα ποδια της βγαζουν σαν σπυρια ασπρα και ειναι λιγο πρισμενα να τονισω οτι πυρωνει δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο... Τα παταει και τα 2 κανονικοτατα
Μια φωτογραφία των ποδιών της θα βοηθούσε, ώστε να σε συμβουλευσουν αυτοί που γνωρίζουν.
 
Εδω ειμαστε δεν ειναι δικια μου δεν βγαιναν καθολου καλες και λογο φωλιας δεν ηθελα πολλα πολλα ζορια την βρηκα στο ιντερνετ αν δειτε ειναι γεματι ασπρες φουσκες η μονη διαφορα με την δικια μου ειναι οτι τα ποδια τις ειναι ποιο φουσκομενα ή πρισμενα οπως θελουμε το λεμε!

rsz_screenshot_4.webp

να αμα μπορειτε να δειτε και να καταλαβαιτε... Δεν σηκωνοταν με τιποτα! 😉

rsz_13262358_1390751817617807_475169479_o.webp rsz_13223452_1390751794284476_1320917831_o.webp
 
Αφήνεις να τελειώσει το εκτροφικό της καθήκον και στη συνέχεια όταν βγει από τη φωλιά συζητούμε για το πρόβλημα και τις λύσεις.
Πιθανολογώ πως δεν είναι και τόσο επίφοβο για την ασφάλεια της ζωής της ή των μικρών.
 
Αφήνεις να τελειώσει το εκτροφικό της καθήκον και στη συνέχεια όταν βγει από τη φωλιά συζητούμε για το πρόβλημα και τις λύσεις.
Πιθανολογώ πως δεν είναι και τόσο επίφοβο για την ασφάλεια της ζωής της ή των μικρών.
οκ καλος ισως αμα τελειωσουν ολα και βγει απο την φωλια θα φτιαξουν παλι!
 
Οι πατήθρες σου όμως είναι ακατάλληλες και ευνοούν την ανάπτυξη τέτοιων προβλημάτων. Άλλαξέ τις με ξύλινες στρογγυλές ή στην χειρότερη με στρογγυλές πλαστικές.
 
Οι πατήθρες σου όμως είναι ακατάλληλες και ευνοούν την ανάπτυξη τέτοιων προβλημάτων. Άλλαξέ τις με ξύλινες στρογγυλές ή στην χειρότερη με στρογγυλές πλαστικές.
καλα που μου το ειπες θα το κανω τωρα
 
Back
Top