Γενικά Τα πρωτα μωρα γκλοστερακια δικιας μου εκτροφης

Φαμπιο

PB Member
Εγγραφή
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.898
Πόλη
Αθήνα
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Μετα απο 2 χρονια ψαξιματος κα αποτυχιων σας παρουσιαζω τα 3 μωρα γκλοστερακια...
Το στηθος τους ειναι σαν τιγρακια...
Με εχουν ξετρελανει και με εχουν κανει πολυ χαρουμενη
Πετυχα και το σκουφι 1 στα 3... 😉
 

Συνημμένα

  • P6080315.webp
    P6080315.webp
    26,7 KB · Προβολές: 167
  • P6080313.webp
    P6080313.webp
    50,6 KB · Προβολές: 174
Μπραβο Νικη. Θυμαμαι οτι ειχες απογοητευτει πολυ την προηγουμενη φορα. Τελικα εγινε ενα κακο για να ρθει ενα καλο.

Να σου ζησουν και ευχομαι να παρεις καλους απογονους κι απο αυτα του χρονου.
 
Νικουλα μου υπεροχα ειναι τα μικρουλια! Να σου ζησουν! Να τα χαιρεσαι! Πολυ χαριτωμενα!
 
Τελικά άξιζε η αναμονή! Το αποτέλεσμα σε δικαίωσε! Να σου ζησουν! Τρια και να καίνε!
 
μου ειχες πει πως μοιαζει ο δικος μου με τον μουργο σου αλλα δεν περιμενα τοσο! Μιλαμε ειναι ιδιοι! Μολις τον ειδα λεω δεν ειναι δυνατον! Να σου ζησουν!
 
Ευχαριστω πολυ παιδια για τα καλα σας λογια ειναι τρελα και τα 3!

αυτο με το σκουφι μοιαζει σκετη διανοια!

Επεσες μεσα Μαριλενα.. Το προσεξες το βλεμμα ετσι;
Ειναι το πιο ζωηρο απο ολα! Κι εχει ολο περιεργεια για το τι βαζω μεσα στο κλουβι... Τα αλλα ειναι πιο "καχυποπτα"
 
να τα χαιρεσαι φιλεναδα! Και συ και οι γονεις τους! Ευχομαι με το καλο στο κλαρι γεματα υγεια!
χθες ηρθανε και τα δικα μου γκλοστερακια. 4 στα 4 . Ελπιζω να μην ξανααντιμετωπισω την κοινη ασχημη κατασταση που ζησαμε στα πουλακια που χασαμε με τον ιδιο τροπο. Δειχνουν υγιαιστατα.
 
Ευχαριστω πολυ Δημητρη:)
Ηδη πεταριζουν τα χρυσα μου!

χθες ηρθανε και τα δικα μου γκλοστερακια. 4 στα 4


Νατα νατα! Με το καλο! Και στο κλαρακι τους!

ελπιζω να μην ξανααντιμετωπισω την κοινη ασχημη κατασταση που ζησαμε στα πουλακια που χασαμε με τον ιδιο τροπο.

Οχι δεν θα ξαναγινει αυτο! Τελος😎
Απιστευτη συμπτωση παντως ε;
Το ιδιο ακριβως...
 
Τελεια τα μικρουλια σου Νικη! Και αυτο με το σκουφακι εχει πολυ πλακα! Ειναι πολυ ομορφα ολα τους!
 
Σας ευχαριστω ολους!
Η πρωτη φωτο ειναι τελειως αστεια ετσι;Δεν καθοταν σε ησυχια...
Δεν σας θυμιζει Sylvestro με Tweety; Χεχεχε
 
Βασιλικη ειναι απο τα πιο χαριτωμενα μωρα που υπαρχουν!
Ολες οι ρατσες ειναι χαριτωμενα, αλλα τα γκλοστερ επειδη ειναι ολοστρογγυλα σαν μπαλακια ειναι το κατι αλλο!
Ειδες που μοιαζουν ε;
 
Back
Top