Αναπαραγωγή Τα πρώτα μικρά του 2008 γεννημένα όμως το 2007

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mactas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

mactas

PB New Member
Εγγραφή
13 Μαϊ 2007
Μηνύματα
34
Πόλη
Ηράκλειο
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους και τις φίλες. Ξέρω ότι έχω καιρό να γράψω κάτι στο φόρουμ αλλά τελευταία τρέχω πανικόβλητος λόγω δουλειάς. Τώρα όμως ξέκλεψα λίγο χρόνο για να μοιραστώ μαζί σας την χαρά μου. Ναι είναι γεγονός, έβγαλα τα πρώτα μου μικρά για το 2008 , λίγο πρόωρα βέβαια. Ξέρω ότι ίσως δεν είναι και το πιο φρόνιμο πράγμα στον κόσμο που τα έβαλα τόσο νωρίς αλλά δεν πειράζει. Η συνέχεια θα δείξει. Ευχομαι καλή αναπαραγωγική σεζόν σε όλους τους φίλους.
Υ. Γ. τα μικρά που έβγαλα είναι κόκκινα λιποχρωμικά και εντός των ημερών περιμένω και τα πρώτα μου γκλοστεράκια
 

Συνημμένα

  • 439475ffbc91230d.webp
    439475ffbc91230d.webp
    20,1 KB · Προβολές: 70
  • 439475ffbde64967.webp
    439475ffbde64967.webp
    21,6 KB · Προβολές: 62
Πολύ ωραία, να τα χαίρεσε.
Γράψε αντιδράσεις της κανάρας με τα φετινά δακτυλίδια, άν δεις.
 
Den ise o monadikos , ego se 2 mines tha telioso tin anaparagogik periodo gia fetos
 
Poli oreo, na xerese ta mikra.


Omos, giati den ebales daxtilidia tou 2008 ;


Alexandros
 
Τάσο να σου ζήσουνε! Ελπίζω αυτά να σου βγούν πιό φρόνιμα πουλάκια😛 Να μας στείλεις και φωτογραφίες καθώς θα μεγαλώνουν!
 
alexandre pou ine ta daxtilidia tou 2008? ego exo kamia 18 mikra ke ola ine daxtilidomena me to 2007 gia na doume an ta ertoun aftes tis meres
 
Gia sou Gozi,

kanonika dinoune ta daxtilidia tou 2008 apo ton 01.11. tou palio xronia. Kai edo exo di ta prota ble daxtilidia. Oxi sta poulia akoma ala otan mirasane sto syllogo.

Alexandros
 
Να τα χαίρεσαι Τάσο, καλή συνέχεια 😉
 
τασο να σου ζησουν! Θα τα πας κ αυτα για βολτιτσα με τι μηχανη;😀!
 
Back
Top