Αναπαραγωγή Τα πρώτα gloster του 2018

καλοκλάρωτα να είναι, φίλε Βασίλη! Με το καλό και στα υπόλοιπα ζευγάρια!
προσωπικά δεν έχω (ούτε είχα ποτέ) καμία αμφιβολία για το ποιόν της εκτροφής σου καθώς και των αποτελεσμάτων αυτής. Είμαι περήφανος που κάνουμε παρέα τόσα χρόνια, που ακούς τα πάντα και κρατάς αυτά που πρέπει. Λόγω της υπηρεσίας μου μπορεί να μην είμαι στο πλευρό σου όπως θα ήθελα, αλλά νιώθω πως άξια σου εμπιστεύτηκα τα glosterάκια μου. Πάντα γερός να είσαι.. Καλή συνέχεια! 🙂
 
Καλησπέρα Βασίλη! Καλώς τα δέχθηκες τα gloster σου και με το καλό να τα καμαρώσεις στο κλαρί! Με το καλό να δεχθείς και τα υπόλοιπα! Διέκρινα ένα λοφιοφόρο νεοσσό στη πρώτη φωτογραφία ή μου φαίνεται(χωρίς χνούδι στο κεφάλι); :)
Με τέτοιο όμορφο, καθαρό και άρτια φτιαγμένο χώρο, αλλά και με την φροντίδα που τους παρέχεις η επιτυχία σου είναι μονόδρομος! Συγχαρητήρια και να συνεχίσεις έτσι!
 
Πολύ ωραία βρε Βασίλη. Μπερδεύτηκα όμως με τόσο μαλλί... Μέτρησα 6 - είναι τόσα; Καλοκλάρωτα!
ΕιναΕ 4,

καλοκλάρωτα να είναι, φίλε Βασίλη! Με το καλό και στα υπόλοιπα ζευγάρια!

Ευχαριστώ φίλε Δημήτρη.

Καλησπέρα Βασίλη! Καλώς τα δέχθηκες τα gloster σου και με το καλό να τα καμαρώσεις στο κλαρί!

Ευχαριστώ
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Καλοκλαρωτα να ειναι και παντα να τα καμαρωνεις! Ποσο ομορφος, νοικοκυρεμενος και προσεγμενος χωρος! Πολλα συγχαρητηρια! 🙂👍


Υ. Γ. Εχουμε τις ιδιες ζευγαρωστρες, πολυ βολικες!
 
Είναι συγκλονιστική η νέα γενιά των gloster σου! Τα λοφία τους, αν και ημι-αναπτυγμένα, είναι εντυπωσιακά! Και έχουν όλα το ίδιο χρώμα! Να σου ζήσουν και με το καλό να τα καμαρώσεις στο κλαρί! Εύχομαι να διαπρέψουν τον χειμώνα στις εκθέσεις! 🙂
Σε ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες που μοιράστηκες μαζί μας! Καλή συνέχεια στην εκτροφή σου!👍
 
Back
Top