Γενικά Τα φετινά μου! Πως τα ακούτε;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης katerinak
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

katerinak

PB Member
Εγγραφή
16 Απρ 2017
Μηνύματα
924
Πόλη
Ζάκυνθος
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Καλημέρα Κατερίνα! Είναι όλα τους φανταστικά! Ευφραίνονται τα αυτιά σου! Και ο χώρος και η ταξινόμηση των κλουβιών είναι άψογος! Συγχαρητήρια για όλο αυτό που έχεις δημιουργήσει! Σε ευχαριστούμε πολύ που το μοιράστηκες μαζί μας και έφτιαξες την ημέρα! 🙂👍
 
Είναι όλα τους φανταστικά! Ευφραίνονται τα αυτιά σου!
Εγω σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια! 🙂,Η αληθεια ειναι πως πηγαμε καλα φετος απο φωνες! Και πολλα αγορια😉Δεν εχετε ιδεα τι γινεται μεσα στο σπιτι👍😉

Ωραία Κατερίνα και ορεξάτα πολύ.
Ευχαριστω παρα μα παρα πολυ! Και το καλυτερο μου ειναι, που το πρωι με ξυπνανε με αυτο τον τροπο🙂

Υπέροχα πουλάκια! Χαίρεσαι να τα ακούς. Να σου ζήσουν. Συγχαρητήρια!
Σε ευχαριστω τοοσο πολυ! Πραγματικα
Μαγεύομαι που τα ακούω και είναι το ωραιότερο τραγούδι που ακούγεται στο σπίτι👍D
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Κατερίνα πολλά μπράβο. Άψογοι οι τραγουδιστές σου.
Παναγιώτη μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ Να σαι και εσύ καλά ότι επιθυμείς Η αλήθεια είναι πως έχουν πολύ όμορφο κελάηδημα.👍)

Με τόσες δυσκολίες και όμως έβγαλες αστέρια!
Βασούλα μου γλυκιά σε ευχαριστώ πάρα πολύ και για τα καλά σου λόγια αλλά και για όλη την εμψύχωση που μου έδινες όλον αυτόν τον καιρό Η αλήθεια είναι πως είχαμε πολλές δυσκολίες αλλά τελικά όλα πήγαν καλά! 😉
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Back
Top