Γενικά Τα φιλαράκια τα καναρίνια μου

Πάρα πολύ όμορφα χρώματα, ειδικά το 3ο από το τέλος έχει έναν συνδυασμό που δεν έχω ξαναδεί! Να τα χαίρεσαι👍
 
Θοδωρή να τα χαίρεσαι! Αν θες πες μας πως θα τα ζευγαρώσεις φέτος! 😉 Πολύ ενδιαφέροντα χρώματα!
 
1 και 2 απο την αρχη εχουν τα πουλακια
4 και 5 προσπαθω να τα κανω να αγαπηθουν
και τα δυο τελευταια και αυτα σκευτομαι να τα βαλω μαζι πεστεμου και εσεις τι γνωμη σας
καταρχην θελω να ευχαριστησω παρα πολυ τα παιδια που με βοηθησαν να βαλω τις φωτογραφιες
 
Όλα. Είναι κοινά καναρινακια και θα σου βγάλουμε παρδαλα πρασινοκιτρινα! Μόνο το προτελευταίο νομίζω πως δεν. Είναι κοινό. Πρέπει να είναι ή να μοιάζει με καναρίνι χρώματος. Αν δεν κάνω λάθος αχατης λευκός. Αλλά από τα χρώματα δε ξέρω πολλά. Ίσως το συγκεκριμένο πουλάκι πρέπει να το βάλεις με ένα αντίστοιχου χρώματος να βγάλεις μικρά αχατακια! 😛
 
μπορει καποιος να μου πει αν καταλαβαινη απο τις φωτογραφιες αν ειναι αρσενικο η θυληκο το 4 και το πρωτελευταιο καναρινι
 
Μπράβο Θοδωρή, Να σου ζήσουν και καλή αναπαραγωγική σεζόν να έχεις.
 
μπορει καποιος να μου πει αν καταλαβαινη απο τις φωτογραφιες αν ειναι αρσενικο η θυληκο το 4 και το πρωτελευταιο καναρινι
Από φώτο δεν μπορούμε να καταλάβουμε... Αν θες να σε βοηθήσουμε, τα πιάνεις, τα φυσάς από κάτω και ανεβάζεις φώτο. Δες και αυτό: Το καναρίνι μου είναι αρσενικό ή θηλυκό;
 
Ρε παιδια τετειο ιδιο ολοιδιο εχω και εγω το 3 απο το τελος
 
Είναι ξεχωριστά, ιδιαίτερα και μοναδικά με πολλού τρόπους. 😉
 
Κουκλιά τα καναρίνια σου! Το καθένα έχει τόσο διαφορετικά χρώματα και σχέδια που δεν μπορείς να το μπερδέψεις με τα υπόλοιπα! Να τα χαίρεσαι!
 
Back
Top