Γενικά Τα 1α μου γκλοστερακια

Εγγραφή
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
616
Πόλη
Νέο Ηράκλειο
με μεγαλη μου χαρα σας παρουσιαζω τα1α μου γκλοστερακια μετα απο μεγαλη προσπαθεια τα καταφερααα😱 ειναι 12 ημερων κ ειναι τρελες φατσες το 1ο μωρο στη 2η κ 3η φοτο νομιζω οτι εχει σκουφακι σαν κ την μαμα του!
 

Συνημμένα

  • γκλοστερακια 001.webp
    γκλοστερακια 001.webp
    45,1 KB · Προβολές: 118
  • γκλοστερακια 002.webp
    γκλοστερακια 002.webp
    36,2 KB · Προβολές: 137
  • γκλοστερακια 003.webp
    γκλοστερακια 003.webp
    52,6 KB · Προβολές: 133
  • γκλοστερακια 004.webp
    γκλοστερακια 004.webp
    61,6 KB · Προβολές: 139
Είναι ολόγλυκα και τρισχαριτωμένα! Δεν σου ΄ρχεται να τα φας;:D

Να σου ζήσουν και τα απολαύσεις σύντομα τα κελαηδήματά τους!
 
σας ευχαριστω πολυ ναι τζωρτζινακι μου κατι μου ερχεται αλλα προσπαθω οσο γινεται να ειμαι συγκρατιμενη γιατι θα τα κατσιασω στο τελος!
 
Να σου ζήσουν Βασιλική και σου εύχομαι να αποκτήσεις όσα θα ήθελες να έχεις και μπορείς να περιποιηθείς...
 
Να χαιρεσαι τα πανεμορφα κουκλακια που μου ρχεται να μπω στην οθονη και να τα ζουληξω😛
Πολυ ομορφα Βασιλικη απαιτω κι αλλες φωτο απο το μεγαλωμα τους... 😀
Ο μπαμπας τι χρωμα ειναι;
 
σας ευχαριστω ολους το μεσιμερακι που θα παω για το φαγακι τους κ την καθαριοτητα του θα τους βγαλω κ αλλες φωτο εχουν μεγαλωσει πολυ κ τα καμαρονω η χαζομαμα. Νυκουλα ο μπαμπας ειναι το κιτρινο κονσορτ στη 4η φωτο
 
σημερα ειμαστε 17 ημερων!

σημερα λοιπον κατεβηκα να καθαρισω την φωλια των αζουζουνιων κ να κανω γενικη καθαριοτητα του κλουβιου, εβγαλα εξω τα μικρα για να αλαξω την τσοχα της φωλιας βγαλαμε τις φωτο μας κ οταν πηγα να τα ξαναβαλω μεσα τσουπ! Μου ξεπεταγοντε κ τα δυο εξω απο την φωλια,😱 το τι γελιο ειχαν δεν περιγραφετε, προσπαθουσαν τα μαμουνια να ανεβουν στα κλαδακια τσουκου... Τσουκου με τα δαχτυλιδακια τους στα ποδαρακια σαν ζωγραφιες ειναι αλλα στον τσολοφ (το μικρο κορωνα) εχω μια αδιναμια. Πως μας βλεπετε μεγαλωσαμε; Κοιταχτε καμαρι οι γονεις! σκορδα σκορδα!
 

Συνημμένα

  • γκλοστερακια 001.webp
    γκλοστερακια 001.webp
    59,7 KB · Προβολές: 47
  • γκλοστερακια 003.webp
    γκλοστερακια 003.webp
    56,6 KB · Προβολές: 59
  • γκλοστερακια 005.webp
    γκλοστερακια 005.webp
    66,8 KB · Προβολές: 51
  • γκλοστερακια 011.webp
    γκλοστερακια 011.webp
    45,4 KB · Προβολές: 55
  • γκλοστερακια 013.webp
    γκλοστερακια 013.webp
    53,1 KB · Προβολές: 53
πηγαμε στο κλουβακι μας!

τα μωρακια μου μεγαλωσαν τρωνε μονα τους κ ετσι πηγαν σε καινουριο κλουβακι κοιταχτε καμαρι στην 3η φωτο ο τσολοφ ο οποιος εχει αρχισει κ μου φουσκωνει το λεμουδακι κ σαλιαριζει!
 

Συνημμένα

  • γκλοστερακια 003.webp
    γκλοστερακια 003.webp
    65,1 KB · Προβολές: 47
  • γκλοστερακια 004.webp
    γκλοστερακια 004.webp
    49 KB · Προβολές: 49
  • γκλοστερακια 005.webp
    γκλοστερακια 005.webp
    50,4 KB · Προβολές: 49
Αγαπες μου;
Τι ομορφουλια...
Να τα χαιρεσαι κοριτσακι μου!
Ειναι πανεμορφα..
Δεν πηραν ομως καθολου κιτρινο ε;
 
οχι λες κ ηταν απων ο μπαμπας τιποτα! αλλα περιμενω την αλλη γεννα, δεν ηθελα να μου κανει αλλη αλλα ημουν στο χωριο κ δεν προλαβα να τα χωρισω οποτε ελπιζω σε αυτη την τελευταια γεννα να μου βγει κ καποιο σαν το μπαμπα μας
 
Back
Top