Γενικά Τα 3 καμάρια μου

dimitra_1980

PB Member
Εγγραφή
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
548
Πόλη
Αθήνα
Η Ζουζού, ο Μπάτζι και ο Τουίτι!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.

Την μουσική υπόκρουση τώρα την πρόσεξα!Ήταν τυχαία
 
πολυ ομορφο βιντεακι! Η κοκατιλιτσα ηθελε να βγει εξω και ηταν ενα μα τα καγκελα:D.. Τον σκυλακο ομως δεν μας τον εδιξες...
 
Τώρα ανεβάζω και ένα ακόμη βιντεάκι που φάινεται και ο Ναπολέων μου! Η τρελοΖουζού μονίμως έξω θέλει να είναι!
 
Σχετικά καλά θα έλεγα. Ο Ναπολέων θέλει να παίξει μαζί της αλλά αυτή τον σνομπάρει! Νομίζω οτι την ψιλοζηλέυει κιόλας
 
Δήμητρα πολύ όμορφα είναι και τα τρία, να σου ζήσουν! Και πολύ περιποιημένα! Στο Διαγωνισμό Φεβρουαρίου ποιό έβαλες; Ήταν νομίζω κοκατιλάκι άσπρο με κίτρινο λοφίο; Να τα χαίρεσαι όλα, Καλή επιτυχία! Περιμένουμε και την υπόλοιπη παρέα!
 
Ευχαριστώ. Στο διαγωνισμό έβαλα έναν κοκατού απο μια επίσκεψή μου στο Αττικό πάρκο που προσπαθούσε να αρπάξει το πακέτο με τα τσιγάρα του φίλου μου!
 
Στο τέλος αυτού του βίντεο φαίνεται και ο Ναπολέων μου!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
 
Oμορφα κ τα 3. Το καναρινακι ειναι πολυ γλυκουλι με ωραιο χρωμα. Να τα χαιρεσαι!
 
Ο Τουίτι είναι το τυχερό μου πουλάκι! Δεν τον αγόρασα. Μόνος του ήρθε και με βρήκε! Αυτουϊοθετήθηκε!
 
Μπραβο Δημητρα. Να τα χαιρεσαι ολα τα πουλακια σου. Παντως η Ζουζου ειναι μεγαλη φατσα!
 
Ζουζού is back!

Να και δυο σημερινές φωτογραφίες της Ζουζούκας μου. Σας δείχνουμε και τα φεράκια μας. Ποζάρουμε ειδικά για το petbirds!
 

Συνημμένα

  • flying.webp
    flying.webp
    48,6 KB · Προβολές: 78
  • profil.webp
    profil.webp
    52,6 KB · Προβολές: 65
Να και δυο σημερινές φωτογραφίες της Ζουζούκας μου. Σας δείχνουμε και τα φεράκια μας. Ποζάρουμε ειδικά για το petbirds!
Όχι μόνο τα φτεράκια σας αλλά και τα χρώματά σας & τα κόκκινα μαγουλάκια & η έκφραση και το βλέμμα & η πόζα σας είναι απίθανα - τρέλλα! Να τη χαίρεσαι τη Ζουζούκα σου!
 
Μπραβο στη Ζουζου! Τσαχπινα και ψωναρα φυσικα!


Ψωνάρα δε λες τίποτα! Με το που βλέπει κινητό ή φωτογραφική μηχανή πάιρνει πόζες! Θα με τρελλάνει αυτό το πουλί! Είναι δυνατόν να το καταλαβαίνει;
 
Back
Top