Γενικά Τεστ DNA στο κοκατιλ μου

marinazizel

PB Member
Εγγραφή
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
524
Θα ηθελα να μαθω το φυλο απο το κοκατιλ και για σιγουρια ενα τεστ dna θα ηταν το καλυτερο. Ομως δεν ξερω τι ακριβως πρεπει να κανω, που να το στειλ, ποσο κοστιζει(δεν πιστευω κανα 50αρικο!😱)
και γενικως την διαδικασια!
ευχαριστω!
ΥΓ να ειμαι σιγουρη αν εχω πριγκιπα ή τελικα πριγκιπισσα🙄
 
Αν το τραβήξεις γρήγορα και αποφασιστικά όχι. Μην το παιδέψεις με αναποφασιστικότητα.
 
αν ειναι αυτη η διαδικασια δεν μπορω, εγω θα πονεσω πιο πολυ☹!
 
μονο που θα το πιασω θα παθει σοκ ..φαντασου να το ξεπουπουλιασω😳
 
Δεν σου είπα να το ξεπουπουλιάσεις, να τραβήξεις ένα φτερό από το στήθος.
 
εγω νομιζω πως θα το καψω...
Αμα σου τραβηξουν κ σενα μια τριχα θα πονεσεις αλλα θα σου περασει. Το βασικο ειναι να το κανεις γρηγορα, μεχρι να το καταλαβεο θα ειναι παλι στο κλουβι.
 
Ίσως να μπορούσε κάποιος άλλος απο την οικογένεια να σε βοηθήσει.. Δεν είναι κάτι δύσκολο, λίγη αποφασιστηκοτητα χρειάζεται και λιγος δυναμισμός τον οποίο πιστεύω ότι διαθέτεις! ... Και μη φοβάσαι δεν θα σου κρατήσει κακία!
 
Σιγά το πράμα βρε παιδί μου... 😉 τράβα εκεί ένα φτερό και αυτό ούτε που θα το καταλάβει το κοκατιλάκι σου! τα πουλιά δεν νιώθουν τόσο τον πόνο μην αγχώνεσαι
 
Eυχαριστω ολους για τις απαντησεις σας(@Myra @Georgina @George98) ! Σημερα(τωρα) ειχαμε ανοικτη πορτα και βγηκε πετωντας! Εκανε γυρους και μετα πηγε κατω απο το τραπεζι.. Μετα τσακ στο δεντρο!Βρε τρομαρα που παθαμε... Μπηκε μεσα επεξεργαστηκε το δεντρο και προσπαθησαμε να το πιασουμε με πετσετα! Αρχιζε να τσιριζει οπως τοτε στο πετ σοπ. Η πορτα του κλουβιου ανοικτη με ενα μανταλακι αλλα γυρω εχουμε βαλει εκεινη την πλαστικη σακουλα.. Πηγε να μπει αλλα φοβηθηκε απτην σακουλα... Μετα πηγε και καθισε στο μανταλακι.. Εκανε οτι κινηση θα εκανε μεσα στο κλουβι αλλα απο εξω(νομιζε πως ηταν μεσα στο κλουβι)τελικα μπηκε τωρα φοβισμενο.. Θελω να πω πως τοπιασαμε για 1,2 αντε 3 δευτερα και εκανε σαν τρελο φανταστητε να βγαλουμε και φτερο.. Αστο καλυτερα☹
 
Θα μπορουσε.. Αλλα δεν ξερω μολις το επιασε εκανε σαν... Ουτε να εξηγησω δεν μπορω. Σε ευχαριστω το εχω ξαναδιαβασει ομως ας του ριξω μια ματια
 
Back
Top