Φροντίδα Την γνώμη σας για αλλαγή κλουβιου για τον Όσκαρ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Aggeliki
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Aggeliki

PB New Member
Εγγραφή
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Πόλη
Κόρινθος
Θα ηθελα να μου πείτε την γνώμη σας για την κατάλληλη επιλογή του κλουβιου για τον Όσκαρ μιας και έχει μεγαλώσει πια και η ουρά του χτυπάει στα καγκελα και σκεφτομαστε στον μέλλον να του πάρουμε ένα ταίρι.
Αυτό που έχω τώρα ειναι αυτο(αυτό που δώσανε από το πετ-σοπ δηλαδη)

FAIDON.webp

Και τα κλουβιά που έχω επιλέξει είναι αυτά

klouvipapa_14384.webp klouvapapa_14386.webp

Στο σημείο του σπιτιού που θα μπει είναι γωνια μακριά από ρεύματα και ήλιο, φωτεινό αλλά δεν το πιάνει ο ήλιος, σε αυτό το σημείο είναι από τότε που τον πήραμε μέχρι σήμερα.
Θα ήθελα να τα δω από κοντά αλλά μένω επαρχία και εδώ δεν έχουμε τίποτα από αυτα.
Αν κάποιος/α έχει κάτι ανάλογο ας μου απαντήσει γιατί σκέφτομαι την ερχόμενη εβδομάδα να το παραγγείλω.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Γειά σου Ι τα δύο κλουβια είναι πολύ καλά Το πρώτο θα το εεπρνα και εγώ από το. Ebay γιατί το βρήκα σε καλή τιμή μπορείς να μου πεις εσύ από που θα το αγοράσεις;
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Pet shop samolis
Τα έχει σε προσφορά,140€ το πρώτο και 150€ το δεύτερο βέβαια κατόπιν παραγγελίας αλλά δεν με πειράζει να περιμένω.
Εγώ έλεγα για το δεύτερο μιας και είμαστε στην σκέψη για δεύτερο κοκατιλ.
 
Καλα και τα 2 ειναι αρκετα μεγαλα και χωρανε ανετα 2 κοκατιλ οποτε μη σε προβληματιζει αυτο! τα διακενα να δεις στα κλουβια να ειναι οκ για τα κοκατιλ! το δευτερο ομιζω βολευει πιο πολυ απο την αποψη της θεσης της πορτας, για να μπορει να φανει σε ολο το κλουβι το χερι σου!
δες κι αυτα αν θες!
http://the-petstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=470
http://the-petstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=469
 
@zack27 Το έχω υπόψην μου για την διάσταση, σήμερα θα πάρω τηλέφωνο για να ειμαι σίγουρη ότι είναι κατάλληλα και τα δυο.
Θα κοιτάξω και αυτά που μου ειπες, ευχαριστώ πολυ!👍
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Back
Top