Πώληση Τιμπράντο classico

lefteris13

PB Member
Εγγραφή
31 Μαϊ 2012
Μηνύματα
368
Πόλη
Περιστέρι
Θα δοθούν μερικά αρσενικά και θηλυκά τιμπράντο classico με δαχτυλίδι συλλόγου του 18(πράσινα, κιτρινοπράσινα).Ακολουθούν μερικές ενδεικτικές φώτος. Τιμές 20 τα θηλυκά, 25 τα αρσενικά.

31763503327_37907afbb1_k-min.webp44305400160_c89ac361d9_k-min.webp45980153284_a0f4aba7d9_o-min.webp46669365341_7e81798652_k-min.webp
 
Υπάρχει κανενα αρσενικο ακομα με δυνατότητα αποστολής;
 
αποστολη σε ποια περιοχη;
Τρικαλα Θεσσαλίας
[automerge]1551078244[/automerge]
Κοιτα σε παρακαλω αν μπορεις να κανεις κατι, γιατι πηρα ενα κοινό και ενα τιμπραντο απο εναν πετσοπα εδω, μου το έδωσε για αρσενικο 6 μηνών το είχα 3 μήνες και δεν κελαιδησε καθόλου!φωναξα εναν φίλο μου που γνωρίζει, μου λεει ειναι θυληκο,το πηγα πίσω και μου το επιβεβαίωσε και ο πετσοπας, εδω και ενα μηνα είμαι στην αναμονη να μου φέρει αλλο, αλλα τίποτα! Οχι τίποτα αλλο αλλα το ειχα κανει δωρο στην μικρη μου κορη και καταλάβαινες τωρα! Επειδη βλεπω εδω μεσα οτι εχεις καλα πουλια κοίταξε το λιγο σε παρακαλω!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Στα κτελ Λιοσιων δεν επιτρεπουν την αποστολη πουλιων ασυνοδευτα, ρωτησα προσφατα.. Οποτε αν εχεις καποιον που να ρχεται απο Αθηνα Τρικαλα.. Αλλιως πως;
 
  • Like
Αντιδράσεις: jk1980
Καλημερα και απο μενα! Και εγω ενδιαφερομαι για αρσενικο αν μπορει να λυθει το θεμα της μεταφορας
 
Καλημερα και απο μενα! Και εγω ενδιαφερομαι για αρσενικο αν μπορει να λυθει το θεμα της μεταφορας
Εσυ σε ποια περιοχη Κρις;.. Ισως απο κτελ κηφισου να γινεται κατι λογω καποιων γνωστων εκει, αλλιως δυσκολο αν δεν υπαρχει τροπος παραλαβης απο Αθηνα
 
Εσυ σε ποια περιοχη Κρις;.. Ισως απο κτελ κηφισου να γινεται κατι λογω καποιων γνωστων εκει, αλλιως δυσκολο αν δεν υπαρχει τροπος παραλαβης απο Αθηνα
Λαμια ειμαι.. Το ξερω πως ειναι δυσκολη η αποστολη με Κτελ αν δεν υπαρχει γνωστος.. Δυστυχως για εμας στην επαρχια!
 
Μονο στο χερι του οδηγού και με το ανάλογο αντίτιμο φυσικά και αν! Ουτε μεταφορική φαντάζομαι! Δυστυχώς για εμας στην επαρχια και δεν υπάρχει και κάνεις Καρδίτσα,Λάρισα να πεταχτώ εγω να το παρω!
 
τυχατε ολοι απο κτελ λιοσιων που δεν εχω παει ποτε σχεδον και ρωτησα δε δεχονται.. Απο κτελ κηφισου κατι θα γινοταν λογικα μεσω γνωστου μου..
 
Ουτε με μεταφορική;τελος πάντων, ευχαριστω για το ενδιαφέρον σου!
 
Back
Top