Γενικά Τιτλοι τέλους για το καρδερινοκάναρο μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης skier282
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

skier282

PB New Member
Εγγραφή
6 Ιουν 2015
Μηνύματα
13
Πόλη
Πτολεμαΐδα
Καλημέρα παιδία σήμερα το πρωί το καρδερινοκάναρο μου εφτασε στο τέλος της ζωής του.
Αυτη η πτερόροια τα κανει ανω κατω τα πουλια. Πιθανον να εφτασε στο τελος γιατι ηταν κ 7 χρονων διοτι που ειδα την καρινα του ηταν γεματη κρεας λιπος αρκετο και τα εντερα του μια χαρα χωρις ιχνος σκουλικι.

του εδινα τωρα για την πτεροροια σκευασμα για αυτο οπως δινω και σε ολα τα πουλια μου αλλωστε.

τι να πω αυτο που θα μπορουσα να κανω μετα απο τοσα χρονια που ζησαμε μαζι ηταν τουλαχιστον να το θαψω και αυτο εκανα.

ηταν απο τα καλυτερα πουλια που ειχα ποτε

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Αυτος ηταν ο φιλος μου. Να στε καλα
 
Λυπάμαι... Φαίνεται πως καμάρωνες γι αυτό...
Θα πρέπει όμως να αλλάξεις και τις ρυθμίσεις και να επιτρέπεις να παίζει το video και σε άλλους χώρους εκτός youtube...
 
Εμεις χασαμε φετος ενα καρδερινοκαναρο που ειχα βγαλει το 2006. Το ειχα δυο χρονια και μετα το εδωσα στους γονεις μου. Εφυγε φετος την ανοιξη και ο πατερας μου στεναχωρηθηκε πολυ. Εζησε οσο περιπου το δικο σου.
 
Παιδια να στε καλα

αν και τοσα χρονια που εχω πουλια εχουν χαθει πολλα λογο ασθενιων, αρπακτικων, ηλικιας, αυτη η απωλεια ειναι η χειροτερη
ισως γιατι το μεγαλωσα στο χερι απο μωρο ισως γιατι ειχε πολυ ομορφο χαρακτηρα σαν πουλι.

Σας ευχαριστω ολους
 
Αυτά τα βιντεάκια ήταν το καλύτερο μηνόσυνο που μπορούσες να του είχες κάνει

Νά'σαι καλά, και αυτό καλά εκεί που πάει
 
Back
Top