Φάρμακα Τι γνώμη έχετε για τα προϊόντα της tabernil;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης gregog7
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

gregog7

PB Member
Εγγραφή
4 Νοε 2008
Μηνύματα
567
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Καλημέρα, μια ερώτηση, τι γνώμη έχετε για τα προϊόντα της tabernil?
Ρωτάω ειδικότερα για τα sulfa, total.
Το total βοηθά στην ενίσχυση του πειρωματος;
 
Σχετικό περιεχόμενο
Καλημέρα, μια ερώτηση, τι γνώμη έχετε για τα προϊόντα της tabernil?
H tabernil είναι μια καταξιωμένη εταιρεία στο χώρο των πουλιών...
Το συγκεκριμένο δεν το έχω δοκιμάσει... και συνεπώς δεν έχω άποψη
Γιατί όμως θέλεις να δώσεις τώρα ένα σκεύασμα ενισχυτικό του φτερώματος.. ενώ δεν είμαστε σε εποχή πτερόρροιας;
 
ενίσχυση του πειρωματος;
αγαπητέ Γρηγόρη, η γνώμη μου;

.. Από αυτά που πλέον γνωρίζω,τίποτε καλύτερο από την οδό της Φύσης!
για να γίνω πιο συγκεκριμένος..όταν αυξήσουμε την φωτοδοσία των καναρινιών μας(σταδιακά και με μέτρο) και εμπλουτίσουμε και την ποικιλία του ημερήσιου σιτηρέσιού τους, προσθέτοντας και φρούτα και λαχανικά.. Τότε καταλαβαίνουν πως η εποχή άλλαξε και αλλάζουν κι αυτά! αλλάζει και η διάθεσή τους για την αναζήτηση τροφής αλλά και η διάθεσή τους προς αναπαραγωγή,όπου θα πυρώσουν σωστά και στην ώρα τους..όπως η φύση ορίζει!
και υπάρχουν πολύ σωστά δομημένα θέματα σχετικά με την διατροφή για σωστή αναπαραγωγή στο φόρουμ.. Αξιοποίησε λίγο από τον χρόνο σου διαβάζοντας τα!
είναι προτιμότερο να στηρίξεις την αναπαραγωγή των καναρινιών σου πάνω σε μια σωστή και φυσική προετοιμασία παρά στα διαφορα σκευάσματα!
 
H tabernil είναι μια καταξιωμένη εταιρεία στο χώρο των πουλιών...
Το συγκεκριμένο δεν το έχω δοκιμάσει... και συνεπώς δεν έχω άποψη
Γιατί όμως θέλεις να δώσεις τώρα ένα σκεύασμα ενισχυτικό του φτερώματος.. ενώ δεν είμαστε σε εποχή πτερόρροιας;

Δεν νομίζω να είναι μόνο για την πτερορροια. Πολυβιταμινουχο είναι. Για την πτερορροια έχει άλλο αν θυμάμαι καλά, το muda

Είναι πολυβιταμινούχο, με την έννοια αυτή θα μπορούσε κάποιος να πει και ναι, όχι όμως ειδικά για το πτέρωμα.
Δεν ρώτησα κάπου ειδικά για το πτερωμα, αλλά για το πειρωμα.

Αυτό για τί το προορίζεις;
Αυτό σαν καβατζα φάρμακο, για τα κοκκιδια. Νομίζω είναι της ίδιας κατηγορίας με το esb
 
Αυτό σαν καβατζα φάρμακο, για τα κοκκιδια. Νομίζω είναι της ίδιας κατηγορίας με το esb
Δεν κάνει αν το θέλεις γι' αυτό το λόγο. Επικεντρωθείτε στην πρόληψη όχι στην αντιμετώπιση, και ειδικά με φάρμακα της ίδιας κατηγορίας.
 
Δεν κάνει αν το θέλεις γι' αυτό το λόγο. Επικεντρωθείτε στην πρόληψη όχι στην αντιμετώπιση, και ειδικά με φάρμακα της ίδιας κατηγορίας.
Οκ Σταύρο, η πρόληψη πάντα παίζει μεγάλο ρόλο. Ριγανη, βασιλικό και θυμάρι τους δίνω πάντα ανακατεμενο στην τροφή τους. Παω να ξαναδιαβάσω το άρθρο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Back
Top