Διατροφή Τι γνώμη έχετε για τις αυγοτροφές καναρινιών Manitoba και Orlux gold pate;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης RENOU
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

RENOU

PB New Member
Εγγραφή
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
185
Πόλη
Βάρη
Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Σε ένα post από κάποιο μέλος διάβασα για συγκεκριμένη μάρκα αυγοτροφης που προτείνετε. Θα ψάξω να την βρω, κυρίως για τα μωρά καναρίνια, αλλά για την Manitoba και την Orlux gold pate τι γνώμη έχετε?
 
Καλημερα εγώ έχω την καλύτερη την δίνω εδώ και 3 μήνες έγιναν αμέσως αποδέκτες από τα καναρίνια μου και σε τιμή πιστεύω είναι καλή.
 
Καλημερα εγώ έχω την καλύτερη την δίνω εδώ και 3 μήνες έγιναν αμέσως αποδέκτες από τα καναρίνια μου και σε τιμή πιστεύω είναι καλή.
Καλημέρα. Μιλάτε για κάποια συγκεκριμένη?
 
Καλημέρα. Μιλάτε για κάποια συγκεκριμένη?
Ναι συγνώμη εγώ δίνω την Versele Laga Orlux Gold Patee.Η Manitoba νομίζω δεν είναι ακριβώς αυγοτροφή είναι σαν απλή τροφή με κάποιες βιταμίνες αν δεν κάνω λάθος.
 
Ναι συγνώμη εγώ δίνω την Versele Laga Orlux Gold Patee.Η Manitoba νομίζω δεν είναι ακριβώς αυγοτροφή είναι σαν απλή τροφή με κάποιες βιταμίνες αν δεν κάνω λάθος.
Α, ωραία την Orlux έχω κι εγώ. Απλά, πριν λίγο, παρήγγειλα και αυτές που πρότειναν τα μέλη μας. Πάντως, την Orlux gold pate την τρώνε. Ευχαριστώ για την απάντηση.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Manitoba νομίζω δεν είναι ακριβώς αυγοτροφή
Συμφωνώ είναι μια απλή κίτρινη μαλακή τροφη με μικρή περιεκτικότητα αυγού, εγώ την αντικατέστησα με την cede
 
Καλημέρα,
όταν προσπάθησα να βάλω την Manitoba Pate Gold στην διατροφή του Σπύρου, δεν την δέχτηκε και ιδιαίτερα καλά. Έτρωγε μόνο τους μαύρους σπόρους (ως πιο λιπαρούς) και το υπόλοιπο το σκορπούσε με του ράμφος του. Πρόσφατα το αντικατέστησα με την αυγοτροφή της Deli Nature, που τόσο ο Σπύρος όσο και η Γίτσα φαίνεται να τρώνε ευχάριστα.
 
Back
Top