Γενικά Τι γνώμη έχετε;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης alekan13
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

alekan13

PB New Member
Εγγραφή
26 Απρ 2008
Μηνύματα
28
Πόλη
Νίκαια
εχω εναν γνωστο ο οποιος μενει σε μια περιοχη η οποια δεν ειναι τοσο αστικη σαν κι αυτη που μενω εγω, ο φιλος μενει στον μαραθωνα, κι εγω μενω στην νικαια, κανω αυτη την εισαγωγη για να σας πω πως στην περιοχη που μενει ο φιλος μου εχει σαφως πολλα περισοτερα δεντρα και χωραφια αρα και πολλα περισοτερα πουλια χρησιμοποιει λοιπον την παγιδα του καπατζε για να ποιανει πουλια, εγω ομως θεωρω πως τετοιες τακτικες δεν ειναι και τοσο σωστες, η δικια σας αποψη πια ειναι; Μηπως ειμαι πολυ ρομαντικος και ευαισθητος;
 
Καλλλλλα πλλλλλλλακα με κανεις;δεν ξερω τις προθεσεις σου, αν δηλαδη μπηκες απλα και μονο για να δημιουργησεις αναστατωση η αν οντως θες να μαθεις τις αποψεις μας. Καταρχην εδω οποιος μπαινει, λεει 2 λογια για τον εαυτο του (ονομα ας πουμε), αν και τι ζωακια φροντιζει κτλ και μετα διαβαζει πρωτα 2 λογια για τη λογικη υπαρξης αυτου του σαιτ καθως και τους ορους του.
Κι επειδη δε θελω να ειμαι αδικη απεναντι σου, ασχετα που μπηκες σα σφηνα και ρωτας αυτα που ρωτας, θα σου πω τη γνωμη μου, ναι πριν 4 χρονια επιανα, οχι με ξοβεργα, ουτε διχτυ, ουτε καπαντζα, αλλα ετυχε να πιασω 3 καρδερινουλες με το ιδιο συστημα, ανοιχτο κλουβι και φαγακι μεσα, απο τοτε ομως φροντιζω να τις αναπαραγω καισταματησα να πιανω. Νομιζω οτι πλεον και οι περισσοτεροι απο δω χαιρονται να απολαμβανουν τα αγρια πουλια ελευθερα
 
εχμ... Αν προσεχες λιγακι περισσοτερο,θα εβλεπες πως φυσικα και ποσταρα, στο τοπικ που λες για τα νεα μελη, λεγοντας την ιστορια μου σε οτι αφορα την ασχολια μου με τα πτηνα.
Δεν θελω σε καμια περιπτωση να δημιουργησω αναστατωση με αυτο το ποστ που(αλλωστε αναφερω ξεκαθαρα πως δεν γουσταρω αυτον τον τροπο που ποιανοντε ετσι τα πουλια)και απλα ρωτησα την αποψη σας, για να δω αν ειμαι υπερβολικα ευαισθητος ισως.
 
Tο ειδα μετα Αλέκο, ολοι εδω μαλλον ειμαστε υπερβολικα ευαισθητοι... Μπορεις να δεις και στο θεμα: καρδερινες αγριες η εκτροφης...
 
Tο ειδα μετα Αλέκο, ολοι εδω μαλλον ειμαστε υπερβολικα ευαισθητοι... Μπορεις να δεις και στο θεμα: καρδερινες αγριες η εκτροφης...
ok δεν πειραζει, αφου το θεμα υπαρχει σε καποιο αλλο topic, αν μπορει καποιος mod ας σβησει το δικο μου.
δεν τρεχει τιποτα κατερινα,
 
Back
Top